У Зеленського назвали прізвище майбутнього глави МЗС: “всі ви його добре знаєте”

Кандидат в президенти Володимир Зеленський вже задумався над складом Камінета міністрів після виборів.

У разі перемоги гумориста, МЗС може очолити Олександр Данилюк, який раніше працював міністром фінансів. Він здатний замінити Павла Клімкіна на цій посаді. Про це повідомив один з радників Зеленського, народний депутат Сергій Лешенка.

Журналіст підкреслив, що главу міністерства закордонних справ шоумен ще не вибрав остаточно. Однак кандидатуру Олександра Данилюка він уже перевірив. “На зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією Зеленський тестував публіку, як вона сприйме призначення Данилюка” – заявив Сергій Лещенко. Він не став розкривати, наскільки добре публіка сприйняла потенційного міністра.

Данилюк

Радник також розповів про плани Володимира Зеленського на прем’єр-міністра. Він нагадав, що главу Кабміну призначає Верховна Рада. Тому у гумориста нема можливості просунути свою кандидатуру. З ким вже Володимир Зеленський точно визначився, так це з керівником НБУ. За словами Сергія Лещенка, “Кварталівець” пообіцяв не чіпати чиновника. Адже в 2018 році Яків Смолій уклав контракт на сім років.

Варто відзначити. що на час передвиборної гонки лідер “Кварталу 95” вибрав собі чотирьох консультантів. Ними стали Сергій Лещенко, Олександр Данилюк, Руслан Рябошапка і Айварас Абромавічус. Останній теж має досвід роботи в уряді і всі його прекрасно знають. З 2014 по 2016 роки він займав пост міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Варто відзначити, що українці очікують зовсім інших призначень від Володимира Зеленського. На початку передвиборчої гонки шоумен попросив користувачів мережі запропонувати своїх кандидатів в міністерські крісла. Тоді багато хто просив зробити главою МЗС учасника студії “Квартал 95” Євгена Кошового. Хоча сам актор з цього приводу пожартував і пообіцяв не лізти в політику.

Володимир Зеленський

Раніше Сергій Лещенко розкрив брудну зброю, яку Петро Порошенко вирішив застосувати проти Володимира Зеленського в другому турі. За його словами, президент запросив з Ізраїлю скандально відомого політтехнолог а Моше Клугхафта. Нібито, саме він порадив Петру Порошенко зробити різкий випад і обізвати опонента “маріонеткою Коломойського”.

Сергій Лещенко зазначив, що переїзд Клугхафта до Києва підтвердили кілька джерел. Крім того, політтехнолог видав себе фотографіями з офісу телеканалу прямий і одного з будинків в українській столиці. Незабаром експерт видалив згадані фотографії зі своєї сторінки, спробувавши приховати факт свого перебування в Києві.

За словами Сергія Лещенка, від агресивної стратегії Клугхафта свого часу постраждав екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі. Консультант спровокував політика на агресію в коментарях соціальної мережі. Після цього Саакашвілі звинуватили в антисемітизмі і змусили виправдовуватися за різкі висловлювання.

Джерело