У Зеленського прийняли доленосне рішення, життя українців зміниться назавжди: “вже в 2020 році”

Заступник голови Офісу президентаВолодимира Зеленськогопообіцяв небувалі умови для розвитку бізнесу

На своїй сторінці вFacebookОлексій Гончарук прозвітував про зустріч з представниками банківського сектора. За його словами, зовсім скоро в Україні настануть радикальні зміни.

Олексій Гончарук запевняє, що вже в 2020 році українські підприємці отримають нововведення, про які раніше могли тільки мріяти. Команда президента виправляє проблеми бізнесу і вже підготувала нові кредитні умови. Заступник голови ОП закликав готуватися до запуску нових проектів уже зараз.

“Іпотека (кредитування) під 12-13% у гривні вже в наступному році? Неможливо? Я так не думаю! Мав сьогодні дуже відверту і хорошу бесіду з керівниками іноземних банків в Україні. Готуйте бізнес-плани, шановні підприємці. Країна змінюється. Все буде добре. Не перемикайтеся! “, – поділився Олексій Гончарук.

Користувачі соціальної мережі оцінили вжиті заходи в коментарях. Багато вказали на перешкоди, які Володимиру Зеленському та його команді належить вирішити до запуску іпотечного кредитування на нових умовах. Вони побоюються, що такі відсотки залишаться тільки в мріях. Втім, багато хто вже зараз пророкують подальше зниження кредитної ставки в процесі розвитку України:

“Це було б чудово для розвитку Інфраструктури ІТ-галузі!”; “Так добре було б зробити під 3-4% в доларах :)”; “Добре, ініціатива гуд, але при такій, як зараз облікової ставки НБУ, такі відсотки, як ви назвали – нереальні, як Ви вплинете на НБУ?”; “Це можливо якщо уряд буде компенсувати різницю% між обліковою ставкою і% кредиту септах за гроші всіх хто буде багатіти”; “Стимулюйте експорт. Ринок землі, квоти на експорт в ЄС, митниця, пільги експортерам. Іпотека підтягнеться сама собою”.

Раніше політолог Юрій Романенко розповів про сценарій, при якому середня зарплата українців підніметься в десятки разів. Йдеться про Стратегію 2030 яку розробляє організація UIF. Її суть в тому, щоб до 2030-го року середня зарплата склала 2,8 тисячі доларів (або $ 1260 в сьогоднішніх умовах). Поки вона застигла на 400 доларах.Джерело