У Зеленського вирішили що робити з Донбасом! На таке мало хто очікував

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков визнав, що повернути мир на Донбас прийняттям будь-яких законів неможливо.

Про це він заявив в інтерв’ю російському виданню «КоммерсантЪ».

«Це одна з ключових проблем в країні. Всі ми хотіли б, щоб настав мир, щоб Донбас і Крим повернулися в Україну. На жаль, це не вирішується законами», — сказав Разумков, відповідаючи на питання про мир на Донбасі.

При цьому він зазначив, що в новій Верховній Раді буде обговорюватися особливий статус для Донбасу, але повторив, що у проблемі війни це не питання законів.

«Це законодавча частина (особливий статус для Донбасу — ред.). Цей момент обговорення в стінах Верховної ради явно теж буде, але в цій проблемі, в війні це не питання законів.

Це питання бажання. Бажання закінчити цю війну. В української сторони воно є. На жаль, не у всіх учасників цього процесу ми спостерігаємо це бажання», — сказав Разумков.

«Тут більше питання дипломатії, санкційного тиску, питання внутрішньої політики, пов’язані з боротьбою з корупцією, з інформаційною політикою, з економікою, інфраструктурою, соціальною політикою. Це цілий комплекс завдань, які потрібно буде виконати і які дозволять швидше повернути тимчасово окуповані території», — додав він.

Нагадаємо:

У квітні, тоді ще кандидат в президенти України, Володимир Зеленський заявляв, що у Донбасу не повинно бути особливого статусу.

Про це він сказав в інтерв’ю «РБК-Україна», яке журналіст виграв під час першого туру виборів: 31 березня кандидат програв за тенісним столом, а 17 квітня дав інтерв’ю.

Так, на питання: «Для вас Володимир Путін – ворог?», Зеленський відповів: «Звичайно».

Крім того він розповів, що не підпише закон про амністію бойовиків окупованого Донбасу.

При цьому на той час кандидат у президенти зазначив, що у Донбасу не має бути особливого статусу.

«Я вважаю, що це взагалі наша велика історія, і нам доведеться довго виходити з цієї кримінальної ситуації. Ось тут, може бути, нам допоможе саме інформаційна війна. Я дуже сподіваюся інформаційно повернути цих людей в стан, що вони потрібні Україні, як Україна їм потрібна, і що вони такі ж українці. Але потрібно буде зробити дуже багато гуманітарних кроків. Багато всього», — сказав Зеленський.

За його словами, наразі політики збудували таку собі стіну й відгородилися від людей, які живуть на окупованих територіях.

«Ці люди на тих територіях, які не отримують пенсії… І те, що ми з ними не говоримо – це найстрашніше. Одна з наших ідей – це окремий великий європейський медіа-портал, який віщає російською мовою, який показують у всій Європі, який говорить правдиві речі і повідомляє про події в Україні, які вони хочуть чути», — розповів він.

джерело