Удар уже на підході: вибрики погоди тільки починаються

В неділю, 18 березня в Києві і по всій країні погода різко зіпсується – розпочнуться снігопади упереміш з дощем, а значить – і ожеледицею

Лютуватиме поривчастий вітер, який відчутно занизить температуру. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

За її словами, Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи. І що цікаво – південні циклони, зазвичай, ходять “серіями”.

Один в Україну йде циклон з північно-східного напрямку, а інший вже над Балканами, тому скоро теж дістанеться до кордонів України.

“Північ зачепить дуже легенько або просто обійде. А ось на заході, півдні України, а потім протягом дня через центральні регіони аж до східних областей – опади переважно у вигляді снігу, на півдні – з дощем. Північно-східний вітер залишиться поривчастим, сильним”, – зазначила Діденко.

18-го березня може бути невеликий періодичний сніжок і все. Завтра в Києві вітер та мороз вночі до -10-12 градусів, вдень до -5-7 градусів. І плюс поривчастий північно-східний вітер.

З 26-го березня в Україні розпочнеться стале потепління.

Нагадаємо, влада Києва може оголосити понеділок, 19 березня, вихідним днем. Про це повідомив перший заступник голови міськадміністрації Микола Поворозник, передає прес-служба КМДА.

Оскільки синоптики прогнозують на 17-19 березня сильні снігопади і хуртовини, у разі значного погіршення погодних умов КМДА буде рекомендувати оголосити понеділок, 19 березня, вихідним днем.

В першу чергу це буде стосуватися дитячих садків і шкіл.

Джерело: Politeka