Україна зазнала важких втрат на Донбасі: імена Героїв

У зоні Операції Об’єднаних сил на Донбасі в ніч з 14 на 15 серпня сили ООС зазнали втрат у кількості чотирьох осіб. При цьому у штабі ООС говорять про загибель трьох: одна особа загинула при виконанні бойових завдань, двоє з – інших причин.

Що стосується інформації про загибель четвертого військового, то її штаб ООС в офіційному коментарі OBOZREVATEL спростував. Водночас на сторінках Вадима Джуваги та Андрія Линдюка у Facebook з’явилися імена двох загиблих воїнів – Василь Євстегнєєв і Олександр Колбун.

“Близько 23.30 у ніч на 15 серпня під час обстрілу із гранатометів взводного опорного пункту у районі хутора Вільного на Луганщині загинув від численних поранень у груди боєць 72-ї бригади імені Чорних Запорожців солдат Василь Володимирович Євстегнєєв, 6.12.1980 року народження з Вільшанського району Кіровоградщини”, – написав Джувага.

Інформацію про його загибель підтвердило і видання “Цензор.НЕТ”. Воно уточнило, що Євстегнєєв був командиром відділення 72-ї окремої механізованої бригади, родом із села Дорожинка на Кіровоградщині. Смертельне осколкове поранення він отримав у районі Золотого Луганської області. У Героя залишилися дві дочки.

Що стосується Олександра Колбуна, то він, за інформацією Линдюка, також загинув у ніч з 14 на 15 серпня.

“У зоні ООС загинув наш земляк, житель села Вовчицьк Олександр Колбун. На жаль, інформація підтвердилася. 20-річний юнак, у якого було досить непросте дитинство, загинув, виконуючи громадянський і військовий обов’язок у Луганській області”, – зазначив він.

Олександр КолбунЧИТАЙТЕ:

Facebook Андрія Линдюка