Українських пенсіонерів приголомшили новиною: “40 тисяч в місяць”

Поплічник колишнього президентаПетра ПорошенкоВолодимир Жербицький, колишній перший заступник головного військового прокурора Анатолія Матіоса, отримує пенсію в розмірі 40 тисяч гривень на місяць

У соціальних мережах блогер Михайло Шнайдер розповів про найбільшу пенсії в Україні. Виявляється, що екс-заступник голови головного військового прокурора Анатолія Матіоса Володимир Жербицький отримує 40 тисяч гривень.

“Знайомтеся це Володимир Жербицький. Володимир Геннадійович отримує найбільшу пенсію в Україні. Він не герой Війни. Не Космонавт. Не Вчений. І навіть не народний Артист. Жербицький … колишній перший заступник головного військового прокурора, Анатолія Матіоса. Володимир Геннадійович завдяки судам імені Петра Олексійовича, оформив собі пенсію в розмірі … 40 ТИСЯЧ гРИВЕНЬ в Місяць. Маючи мільйони гривень на рахунках, десятки квартир і будинків, Жербицький отримує такі ВЕЛИЧЕЗНІ Гроші. “, – пише блогер.

Також публіцист зазначає, що при цьому багато хто отримує маленькі пенсії в Україні. Тепер залишається сподівається, що нова влада поставить все на свої місця.

“І це відбувається в той час, коли МІЛЬЙОНИ простих українських пенсіонерів, які все своє життя важко працювали, справно платили податки і відрахування, отримують жалюгідні Копійки. Я сподіваюся, що наша нова влада, нарешті наведе порядок і встановить справедливість, з пенсійними виплатами. І ми більше ніколи не почуємо, про таких VIP-пенсіонерів … “, – робить висновок Шнайдер.

Раніше ми повідомляли, що Шнайдер розповів про найбільшу проблему України. За минулий рік поїхали понад мільйон людей працювати за межі країни. Кожну хвилину двоє людей покидає межі України. Подібна тенденція дуже жахлива і вимагає якихось змін від держави, інакше в країні не буде кому працювати. Джерело