“Українці аплодують стоячи”: Виробник Baykar заявив, що не візьме зібрані 600 мільйонів гривень на Байрактари, а передадуть їх для ЗСУ безкоштовно

Буквально декілька днів назад Сергій Притула та Ігор Лаченков відкрили збір коштів, в якому попросили українців зібрати 450 млн гривень на три “Байрактари”. Однак українцям вдалося за три доби зібрати кошти на чотири “Байрактари”.

Виробник “Байрактарів” був настільки вражений такою солідарністю українців щодо збору коштів через благодійний фонд Сергія Притули, що вирішив не брати гроші за БПЛА “Байрактари”, а передати три байрактари для ЗСУ безкоштовно.

“Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі й великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за TB2 і безкоштовно відправить 3 БПЛА на український фронт. Ми просимо натомість зібрані кошти спрямувати на допомогу в боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося, нездоланних викликів”. – заявив виробник Baykar.