Українцям роздадуть гроші в День Незалежності, готуйте гаманці: «конкретні цифри»

До головного свята країни ¬- Дню Незалежності – українці отримають певну грошову суму

Повідомляється, що для даних виплат фінансові ресурси є.

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що до Дня Незалежності України військовослужбовцям виплатять премії. Дане рішення прийняв президент країни Володимир Зеленський, пише Армія Inform.

«Президент прийняв рішення про виплату премій військовим до Дня Незалежності – у нас фінансовий ресурс дозволяє це реалізувати. І я підпишу відповідний наказ про належні виплати», – повідомив міністр оборони.

У той же час конкретні цифри невідомі. Степан Полторак їх не озвучив.

Також Степан Полторак вважає, що слід закріпити в законодавстві, коли і в яких випадках в Україні повинні проходити військові паради.

«У цьому році вирішено не проводити парад – це його (Президента, – ред.) Право, і таке рішення ми повинні виконувати. І для того, щоб не було навколо військових парадів дискусій, нам слід чітко законодавчо визначити порядок проведення парадів », – висловив свою думку Полторак.

Також він зазначив, що новообрані парламентарії при прийомі бюджету країни на наступний рік передбачать на оборону не менше 3% від ВВП.ЧИТАЙТЕ:

Міністр оборони заявив, що загальні потреби військового відомства на 2020 рік складають 218,7 мільярдів гривень. При цьому Полторак підкреслив, що ще невідомо, скільки буде виділено Міністерству оборони.

Як повідомлялося раніше, в мережі з’явився розклад параду захисників України в Києві, який пройде на День Незалежності, 24 серпня.