Україну потрясла гучна відставка: “обійшлося без руки Зеленського”, подробиці

Чистка почалася в Нацполіціі України, все більше представників поліції йдуть у відставку, не дочекавшись указу Володимира Зеленського

Заступник голови Нацполіціі Костянтин Бушуєв заявив, що йде у відставку. Про це стало відомо на його особистій сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Отже, 20 років в міліції + 4 роки в Національній поліції України – це величезний період життя, який сьогодні підійшов до кінця. Спасибі всім, з ким мав честь служити», – йдеться в повідомленні Костянтина Бушуєва.

Бушуєв назвав поліцію «сервісною службою для суспільства» і висловив свою надію, що філософія Хатія Деканоїдзе 2015-го року знайде своє відображення в побудові нової поліції.

Відзначимо, Бушуєв обіймав посаду заступника голови Нацполіціі з грудня 2015 року. Пізніше Бушуєв претендував на голову Нацполіції, але став заступником нинішнього голови Сергія Князєва.

Ще в 2015 році брав участь в проведенні антитерористичної операції на Сході України в складі зведених сил міністерства внутрішніх справ України. До цього в 2015 році брав участь в проведенні антитерористичної операції на Сході України в складі зведених сил міністерства внутрішніх справ України.

Також раніше повідомлялося, що експерт висловив думку про майбутню чистку в українському Кабміні.ЧИТАЙТЕ:

Команда президента має намір ліквідувати міністерства, якість роботи яких викликає сумніви. Таку думку озвучив політолог Олексій Якубін.

У зв’язку з цим все частіше починає звучати ідея створення в Україні «великого гуманітарного міністерства», що грунтується на прагненні команди Президента ліквідувати держструктури, якість роботи яких викликає сумніви:

«Якщо говорити з приводу створення великого гуманітарного міністерства, то, я розумію, що ідея в тому, щоб злити кілька міністерств, які є одіозними, що викликають багато питань, наприклад, Міністерство інформаційної політики, Міністерство культури, Міністерство молоді та спорту, щоб їх об’єднати в велике гуманітарне міністерство, яке буде займатися цими всіма питаннями. І частину людей буде звільнено просто в результаті реорганізації».