Українка, яка 7 років провела в рабстві у громадянина Росії, благає про допомогу Порошенка

За всі роки вона зробила три спроби до втечі, передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці в Facebook написала правозахисниця Марія Баст.

В Асоціацію Адвокатів Росії за Права Людини звернулася громадянка України, мешканка Луганська, Наталія Серебрій, мати двох малолітніх дітей в зв’язку з грубим порушенням її прав на території Росії протягом семи років, які українка провела в рабстві у громадянина РФ В’ячеслава Р.

 

У своєму зверненні постраждала Наталія Серебрій розповіла, що всі ці роки чоловік, який її на 27 років старше,відібравши у жінки всі документи, замкнувши в квартирі, бив, ґвалтував, катував, порівнював з собакою, яка за його словами, зрозуміла б його після першого удару. Від насильника Наталія Серебрій народила двох дочок в 2012 і 2014 році, які, як розповіла мати, також піддавалися фізичному насильству з боку людини, утримував її насильно в рабстві.

Як розповіла Наталія Серебрій, В’ячеслав Р. проти її волі назвав себе її чоловіком, хоча своєї згоди на такий соціальний статус молода жінка не давала.

За всі роки, повідомила Наталія Серебрій, вона зробила три спроби до втечі, дві з них закінчилися серйозними травмами і побиттям, в третій раз її врятувало вкрай важкий стан здоров’я та загроза життю: молода жінка багато місяців переносила постійні кровотечі і 15 січня 2018 року він злякався, що мати малолітніх дітей помре в орендованому будинку на його руках і вивіз її в лікарню в підмосковному Королеві. Однак в лікарні всі рани і хвороби, що виникли в ході семи років катувань стали відомі лікарям, так само як і інформація хто їх завдавав Наталії Серебрій, а після знімків МРТ стало видно тріщини черепа і зламані ребра. Після погроз насильника і бійок з лікарями, побиттів безпосередньо в лікарні, молода жінка зважилася піти в лікарняній одязі на вулицю.

Наталія Серебрій виявилася на вулиці без документів, грошей і з двома малолітніми дітьми на руках, зараз їй доступна тільки допомога волонтерів.

До фахівців Асоціації Адвокатів Росії за Права Людини Наталія Серебрій звернулася з проханням опублікувати її звернення до жінок Росії і президенту України Петру Порошенко. У своєму зверненні Наталія Серебрій застерегла російських жінок від чоловіків-релігійних фанатиків, які реалізують себе в домострої, а в зверненні до Петра Порошенка попросила забезпечення безпеки при переїзді з Росії на Україну, так як вона не має змоги повернутися в Луганськ, де розгорнулася зона бойових дій, і вона з двуми малолітніми дітьми змушена просити притулку в Києві.