“Україною будуть тільки Тернопільська, Львівська та Івано-Франківська області”: Богдан зробив скaндaльнy заяву

Глава Офісу президента Андрій Богдан зізнався, що хотів би зробити російську мову регіональною на території Донецької та Луганської області.

«Я сам зі Львова, у мене ж там» бандерівці «, я за українську мову і я за Україну. Але у нас є проблема, її треба вирішувати. Ми говоримо нескінченно, а нічого не вирішуємо, а треба вирішувати», – сказав Богдан в інтерв’ю РБК-Україна, розмірковуючи про ситуацію з російською мовою в Україні.

У той же час він упевнений, що російська мова в якості другої державної поглиблює конфлікт і він виступає проти такого кроку. У той же час він схвалює визнання регіональних мов:

«Особисто моя думка: я б дозволив Донецьку і Луганську державна – українська, регіональна – російська і за умови, що після цього вони – територія України», – сказав Богдан.

На уточнююче запитання, що буде, якщо слідом за Донбасом регіональні собі попросять Одеса і Харків, глава Офісу президента емоційно додав: «Давайте тоді всіх змусимо розмовляти по-українськи? Тоді зупинимося на тому, що Україна – це у нас буде Тернопільська, Львівська та Івано -Франківська області. Ми повинні шукати компроміси або ми повинні всім нав’язувати думку якоїсь частини України? » – заявив Богдан.
джерело