Українці не вірять своїм очам! Зеленський добився свого”: Нас чекає приємний сюрприз у платіжках

Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення на червень

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», яка раніше змінила методику формування цін на газ для населення, знизила на 7,3% або на 436,1 гривні ціну на газ для населення на умовах спецзобов’язань (ПСО) до 5 553,89 гривень/тис. куб. м (без ПДВ та вартості транспортування) на червень.

Про це йдеться в повідомленні «Нафтогазу», передають Українські Новини.

Наголошується, що кінцева ціна для споживачів у Кіровоградській області (з ПДВ та вартістю транспортування) в червні становитиме 7 755,87 гривень/тис. куб. м, в інших регіонах ціна залежить від тарифу на розподіл газу встановленого Національною комісією держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) для відповідної газорозподільної компанії.

«Новий механізм демонструє переваги конкурентного ринку. Ціна змінюється паралельно з ринковими паритетом і, завдяки цьому споживач отримує чесні умови.

Ми сподіваємося, що уряд найближчим часом також погодиться з нашою пропозицією по повній відміні цінового регулювання, в доповнення до прозорого ціноутворення дозволить кінцевому споживачу вибирати постачальника газу», — зазначив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Джерело: nastup.net