Українців очікує новий “сюрприз” з тарифами: що зміниться

Українцям підсунуть новий “сюрприз” з тарифами

З 1 квітня для українців знизилася ціна на газ для побутових споживачів на 2%. А це означає, що на 17 копійок газ подешевшає. Трохи смішна сума, але пересічні українці на це не можуть вплинути аж ніяк. При цьому не зазначається максимально можлива торгова націнка постачальника. Про це повідомляє прес-служба НАК “Нафтогаз України”.

“ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” знижує ціну на квітень для своїх побутових споживачів на 2%, не встановлюючи максимально можливу торговельну націнку постачальника, яка дозволена законодавством”, – йдеться в повідомленні.

Узагальнюючи вищесказане, виявляється, що кінцева ціна газу для побутових споживачів “Нафтогазу” складатиме 8,38 грн за кубометр замість 8,55 грн за кубометр (у вартість входитиме ПДВ і витрати на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами).

У той же час бізнес буде платити за такі ж обсяги блакитного палива всього 5,9 гривні за кубометр. Вперше за кілька років ціни за урядовим проектом вище ринкової вартості.

Тариф на газ знизився вперше за кілька років. До цього вартість лише зростала, а тепер ціна на блакитне паливо поповзла донизу. Але при цьому тарифи на газ для населення в Україні знижувати не планують. Однак з квітня слід чекати на нову ціну. Скільки заплатимо цього разу? Українці всі в очікуваннях платіжок із новими тарифами.

Джерело