В АП паніка: В Україні в термінов0му порядку прибувають високопоставлені чиновники США.

Терміновий приліт в Україну заступника держсекретаря з політичних питань Д. Гейла застав Петра Порошенка зненацька.

Експерти і журналісти відзначають, що приліт високопоставлених чиновників США в Україні це початок кінця бездарної і злочинної ери Президента України Петра Порошенка.

Сполучені Штати Америки мають намір офіційно попередити «Гетьмана», що будь-які махінації, будь-які злочини проти українського народу будуть дуже жорстоко придушуватися спец.органамі США.

Іншими словами високопоставлені друзі України заганяють нинішнього Гаранта в клітку і кожен його рух проти народу України закінчиться катастрофою для нього.

Таку думку висловив сьогодні ввечері політичний експерт Андрій Головачов.

Після оприлюднених кричущих фактів корупції в оборонному відомстві США усвідомили, що влада в Україні готова піти на будь-які божевільні кроки, щоб залишитися при владі.

А це може призвести до заворушень, протестам, провокацій, силових зіткнень і невизнання результатів виборів з боку Росії і навіть Угорщини. Що це може означати, пояснювати не треба …

Терміновий приїзд Д. Гейла мав на меті попередити українську владу, що США не допустять беззаконня.

Показова зустріч Гейла з Тимошенко, Зеленським і Гриценко продемонструвала, що американці готові виступити гарантом захисту прав опозиції і гарантом захисту результатів виборів.

Ну, а посліхе США доручили виступити з жорсткою критикою корупції в оборонному відомстві.

Джерело