В Ізраїлі за уповільнення iPhone з Apple затребували 125 мільйонів доларів

Ізраїль подав на компанію Apple колективний позов за уповільнення iPhone і зажадав 125 мільйонів доларів.

На думку двох ізраїльтян, які подали позов, Apple порушила зобов’язання перед споживачами, навмисно приховавши від них інформацію про те, що “звичайне” оновлення ПЗ негативно відіб’ється на роботі пристроїв.

У позові також йдеться, що Apple добре відома своєю скритністю – компанія не дає доступу до вихідного коду своїх продуктів, і до споживачів особливо не прислухається, приймаючи різного роду рішення щодо своїх програмних продуктів і пристроїв.

Як і багато інших, ініціатори цього розгляду впевнені, що таким чином Apple підштовхувала покупців до купівлі новіших смартфонів iPhone.

Нагадаємо, проблему зі старими моделями айфонів помітили користувачі ресурсу Reddit на початку грудня. Вони також з’ясували, що після заміни акумулятора старі пристрої починають працювати швидше.

Після чого Apple визнала, що навмисно занижує тактову частоту процесорів, пояснивши це природою літій-іонних акумуляторів.

Після того, як компанія зізналася, що навмисно уповільнює старі моделі iPhone заради продовження терміну служби батареї, власники айфонів почали подавати позови до Apple.

 

Джерело