В нeaдeквaтнoмy cтaнi Янyкoвuч сuльнo пoбuв Мeдвeдeвa і двiчi вдaрuв Пyтiнa по лuцю – 3Мl

Охоронці поранили в ноги екс-президента України Віктора Януковича після його бійки з президентом РФ Володимиром Путіним і російським прем’єром Дмитром Медведєвим.

Сьогодні вночі в Сочі під час зустрічі екс-президента України Віктора Януковича з президентом Росії Володимиром Путіним і прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим відбулася сварка.

Про це виданню “ГОРДОН” повідомило власне джерело.

В результаті сварки Янукович “побив Медведєва і двічі вдарив по обличчю Путіна”. Після цього підоспілі охоронці поранили екс-президента України в ноги.

Причина сварки невідома. За даними джерела, під час зустрічі в Сочі Янукович був “сильно напідпитку”.

Янукович був обраний президентом України в 2010 році. 22 лютого 2014 року, після трьох місяців протестів на Майдані, Верховна Рада визнала його самоусунувся від посади і не виконують свої обов’язки, після чого було оголошено нові президентські вибори. У тому ж місяці Янукович залишив Україну, зараз з сім’єю проживає в Росії.ЧИТАЙТЕ:

В Україні проти нього відкрито кілька кримінальних проваджень. Його звинувачують в масових вбивствах громадян, заволодінні державним майном, захопленні влади неконституційним шляхом, діях, спрямованих на повалення конституційного ладу. Щодо екс-президента застосовується процедура заочного засудження.