В ці хвилини! Разумков зник – відразу після Медведчука. Сталось немислиме – Зеленський в шоці. Зрадив

Депутат Максим Бужанський пише:

я був людиною вразливою, схильною до конспірологічних версій і теорій змов, я б припустив, що чутки правдиві.

І що Разумков, уникаючи неприємних бесід в Офісі Президента, назавжди зник в Антарктиді.

Але я не настільки вразливий.

І не в Антарктиді, нічого ніде не зникає, в понеділок буде на роботі.

Змушений розчарувати журналістів – відповів Бужанський, коментуючи інформацію про те що, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков взяв відпустку за свій рахунок до понеділка.

Тим не менше, ЗМІ розповсюдили інформацію, що Дмитро Разумков хоче провести ряд кулуарних зустрічей, але краще ці зустрічі робити не в робочий час, а під час відпустки, щоб його за це потім не намагалися «зняти» – пишуть анонімні джерела. Адже, напередодні Разумков утримався під час голосування членів РНБО за введення санкцій проти соратника Медведчука.

Зазначимо, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не підтримав запровадження санкцій проти телеканалів “112”, “ZIK” та “NewsOne”, які належать Тарасу Козаку – соратнику Віктора Медведчука.

Він зазначив, що це питання обговорювалося в РНБО не на засіданні наживо, а у форматі письмового опитування.

“Додаткової інформації від представників спецслужб не було, в тому пакеті документів, який був наданий на ознайомлення мені особисто. На жаль, інформацію від голови Служби безпеки я також не чув”, – додав він.

Тому, як визнав спікер, він утримався під час голосування. Спікер Верховної Ради є членом РНБО. Проте в цьому двобої українці підтримали Зеленського та зазначили що він все правильно зробив.

А от хвилювання спікера щодо рейтингів стало проблемою для Зеленського. Ще восени Андрій Богдан звинувачував спікера у саботажі президентських ініціатив. Буцімто Разумков пригальмував законодавчий “турборежим”.

У цих розмовах доходило до матів та слів а-ля “ты нам по гроб жизни обязан”. Так спілкувався вже колишній керівник Офісу президента, розповідають представники Зекоманди.Розпродаж чоловічої білизни Calvin KleinХіт продажів! Тільки сьогодні замовляй труси від 190 грнЄдиний щасливчик отримає 317 000 грнУ Києві стартує неймовірний розіграш. Не прогав свій шанс!

Сам Разумков в інтерв’ю “Українській правді” у листопаді минулого року спростовував наявність конфлікту з Богданом, назвавши розбіжності з ексголовою ОПУ “жорсткими дискусіями”.

Новий керівник Офісу президента Андрій Єрмак одразу після призначення на зустрічі з керівниками фракції пообіцяв: у стосунках з парламентом буде інший підхід, а “турбоскандалів” поменшає.

Для Офісу президента важливо, щоб не виникало таких історій, як з законопроєктом про землю. Тоді Разумков покинув сесійну залу під приводом блокування президії Юлією Тимошенко.

У відповідь голова фракції Давид Арахамія обурився: чи не спеціально спікер розіграв гру з блокуванням, щоб резонансний законопроєкт не ухвалили в турборежимі за один день, а пішли за регламентом на довготривалий розгляд усіх поправок?

“Сьогодні, мабуть, багато хто був розчарований, що було прийнято абсолютно правильне законне рішення іти за регламентом Верховної Ради України”, – заявив тоді Разумков з парламентської трибуни.

Раніше порушення регламенту не ставало на заваді ухваленню законів. Сам Разумков якось визнав: кожен четвертий закон Рада ухвалила з порушеннями.

Така поведінка свідчить про акуратні, але показові спроби зіграти у власну політичну гру.

Однопартійці вже розповідають про контакти Разумкова з олігархом Рінатом Ахметовим, на каналах якого частенько з’являється спікер. Поєднати їх може падіння рейтингу “Слуги народу” на сході України. Політична сила олігарха буде боротися за втрачені голоси команди Зеленського. І Разумков може стати одним з лідерів цієї партії.

І тоді в цій електоральній ніші може з’явитися молодий і перспективний. Такий собі модерний Сергій Тігіпко. Благо, досвід співпраці Разумкова з Сергієм Леонідовичем достатній, він допомагав розбудовувати партію “Сильна Україна”.

Та й у лавах “Партії регіонів” Разумков перебував. Тож, зайде як “свій” для базових областей регіоналів. І вже заходить.

Наприкінці січня Разумков відвідав Херсон, Миколаїв, Одесу. Дехто жартував, що він “до тещі на млинці” в Миколаїв їздив. Покійний тесть Разумкова Володимир Чайка у 2000-2013 роках був мером Миколаєва. І регіоналом.

Може, спікер і заїхав до тещі. Але усім показали дещо інше. Різні заходи за участі представників місцевих органів влади. Наприклад, відвідування заводів та підприємств: у Херсоні – ТОВ “Данон Дніпро”, у Миколаєві – НВК “Зоря Машпроект”, в Одесі – ТОВ “Телекарт-прилад”.

Це все нагадує поїздки Володимира Литвина. Той теж “гастролював”, коли був спікером. Але потім провалився на президентських виборах 2010-го – посів 7-е місце з результатом 2,35%. Не всі це пам’ятають.