В Україні оголосили в розшук особливо небезпечну шахрайку, яка лякає високими зв’язками: фото

Служба безпеки України і Генпрокуратура оголосили в розшук підозрювану в шахрайстві в особливо великих розмірах Лауру Шваліковську, яка залякувала своїх жертв “великими зв’язками” в органах влади.

Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Шваліковська Лаура Аркадіївна, 12.07.1977 року народження, мешканка м. Києва, підозрюється в скоєнні низки особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство в особливо великих розмірах).

Встановлено, що підозрювана може представлятися іншими іменами і прізвищами, а також мати при собі підроблені документи на імена: Заєць Лариса Аркадіївна, Шваліковська Лариса Аркадіївна, Маргарита Міллер. Тільки на ПІБ Шваліковська Лаура Аркадіївна Подільським районним ГМС міста Києва видано 4 паспорта громадянина України, а також 3 паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Як зазначається, на протязі 2011-2018 рр. вона вміло входила в довіру до громадян, заводила “дружбу”, вводила в оману і під різними приводами (надання допомоги в оформленні робочих віз, покупка квартир на вигідних умовах, придбання імпортних автомобілів і т.д.), шляхом обману і зловживання довірою отримувала від них значні суми грошових коштів. В подальшому послуги не надавалися, гроші не поверталися, на телефонні дзвінки не відповідала, місце знаходження не відомо.

Крім того, дуже часто лякає великими зв’язками і покровителями в органах державної влади, правоохоронних органах і судовій гілці влади.

На сьогоднішній день офіційно органами слідства визнано потерпілими більше 15 осіб.