В УКРАЇНІ ПО-ТИХОМУ ПІДНЯЛИ ТАРИФИ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ МАЙЖЕ НА 50%!

Тарифи на електроенергію 2020 на Україні на цих вихідних рвонули майже на 50%: ціна на електроенергію для промисловості підскочила на 46% – до 1297 грн за МВт-год.

“Промисловість отримала черговий” подарунок “від уряду і НКРЕКУ – ціна електроенергії в ці вихідні виросла на 46% в порівнянні з минулими вихідними. На це вплинули два основні чинники – зупинка атомних блоків та триразове підвищення максимальної ціни, за якою” зелена “електроенергія продається на енергоринку “, – повідомив заступник голови парламентського комітету з економічного розвитку Дмитро Кисилевський на своїй сторінці в Facebook, передає Главред.

Він пояснив, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), напередодні “нишком прийняла рішення, яке призвело до різкого зростання ціни електроенергії саме у вихідні”.

Кисилевський прогнозує, що “там, де виробників не добив коронавірус, доб’є уряд і регулятор. Промислові підприємства будуть скорочувати обсяги виробництва і людей”.

Джерело