В Україні ліквідовують Пенсійний фонд: Де тепер можна оформити пенсію і що для цього потрібно

Управління Пенсійного фонду України лівідують

У вересні 2016 року Кабінет міністрів затвердив “Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду до 2020 року”. Відповідно до цієї стратегії в Україні йде процес заміни територіальних управлінь ПФ на агентські пункти, яких буде відразу кілька в місті, передає Корупція.Інфо

Крім того, територіальні управління “з’їдуть” зі своїх будинків, а агентські пункти будуть тепер розміщуватися на території інших організацій. Це дуже заощадить гроші за оренду, крім того, багато які з старих будівель незручні і вимагають великих грошей на ремонт.

Пенсію можна буде оформити в будь-якому з агентських пунктів міста, незалежно від прописки. Все, що буде потрібно для цього – мати при собі модернізоване пенсійне посвідчення, на якому будуть всі необхідні дані. Це посвідчення одночасно буде служити і платіжною банківською карткою.

Зміни торкнуться і документів – вони будуть переведені в електронний вигляд, а для безпеки цих даних буде розроблено комплексний захист.

Зараз заходи щодо модернізації структури Пенсійного фонду проходять в Херсонській, Черкаській, Хмельницькій, Кіровоградській та Львівській областях. У 2017 році відкрилося близько 500 агентських пунктів ПФУ. Приблизно стільки ж з’явиться і в нинішньому році.

Крім того, тепер, щоб потрапити на посаду до Головного управління в Києві, потрібно пройти конкурсний відбір. Також планується підняти престижність праці за рахунок впровадження стимулюючих заохочень і зменшення адмінвитрат.