В Україні запрацює нова система видачі пенсій

Україна з кожним днем ​​стає ближчою до Європи, тепер пенсії можна буде отримувати онлайн.

Правда варто враховувати, що це торкнеться не всіх, а питання по кожній людині буде вирішуватися окремо.

 

Йдеться про нововведення Пенсійного фонду України, «е-Пенсії». Тепер у громадян України з’явитися унікальна можливість оформити пенсію онлайн.

Відповідну заяву було зроблено в прес-службі ПФУ.

Тепер, за допомогою нової системи пропаде необхідність щоразу ходити в відділення ПФУ. Туди доведеться прийти лише одного разу і то лише для того, щоб забрати готове посвідчення. На оформлення тепер буде витрачатися мінімальну кількість часу, почасти ще й від того, що буде мінімізований людський фактор.

У ПФУ підкреслили, що таким чином хочуть зменшити паперовий документообіг, а також максимально поліпшити технології обслуговування клієнтів.

Для того, щоб у вас був доступ до е-Пенсії вам необхідно зареєструватися на офіційному порталі Пенсійного фонду України. Для цього буде потрібно електронний підпис.

Після цього, ви просто заповнюєте заяву, і завантажуєте копії необхідних документів. Таким чином, завдяки електронній формі кількість одних документів, які має подавати заявник скоротиться на дев’ять пунктів.

У новому сервісі вам можуть надати такі послуги, як: призначення пенсії, перерахунок, призначення допомог, надбавок, доплат, а також компенсацій, зміна виду пенсії, а також відновлення виплат.

В кожному окремому випадку рішення будуть прийматися виходячи з поточної ситуації по конкретній людині. Час розгляду заявки – 10 днів. По закінченню цього термін, пенсіонеру прийде спеціальне СМС-повідомлення на його мобільний номер, який повідомить про те, що його заявка вже оброблена.

джерело