В українців не буде миру! Нова гучна заява Яроша

В першу чергу треба пам’ятати про тих, хто віддав своє життя в бою за свою країну, пише korupciya.com

Про це в ФБ написав народний депутат VIII скликання, радник начальника Генштабу України Дмитро Ярош:

«Слова генія поезії Ліни Костенко пройдуть крізь століття і епохи існування Української держави:« Держава – держить. Бо вона держава. У неї скіпетр влади у руці ».

Відзначаючи 27-ту річницю Незалежності України, треба пам’ятати, в першу чергу, тих, хто поліг в Бою за Неї. Не забудемо ж наші українські ідеали, і не проміняємо ж їх на «болотні вогні» глобалізованого споживчого товариства. В українців не буде Миру, поки існує Москва, як центр імперії. Російська імперія – сатанинська, антилюдська і антиукраїнська. Наша Незалежність – це Перемога над тими, хто бажає вбити наше «тіло», тобто наше Українську Державу. Наша Незалежність – це Перемога над тими, хто хоче вбити нашу Душу, тобто віру, мову, традиції і звичаї. Наша Незалежність – це Перемога над самим собою. Перемога над нашою заздрістю, взаємної острахом, злістю. Це – наша Богом дана земля, тому перемога буде за нами ».

Раніше, Ярош поспілкувався із журналістами та пояснив чому наразі вкрай необхідно виховувати нове покоління на засадах українського патріотизму.

«Патріотичне виховання дітей має неабияке значення для держави. Так сталося, що з 1994 року я займався приблизно такими ж речами. Зокрема, військово-патріотичним вихованням у такій організації як «Тризуб імені Степана Бандери». Я знаю, що дуже багато тих хлопців і дівчат, яких ми виховували протягом двох десятків років потім дуже активно проявили себе у 2014 році. Ціла плеяда наших вихованців наразі командує цілими підрозділами. Ефект є, і він дуже предметний. Саме тому що змалку прививалася любов до Батьківщини, вміння захищати свою націю, свою державу і свою гідність. До речі, мені дуже подобається римське гасло «За домашні вогнища і вівтарі», яке відображає суть патріотизму, бо врешті кожен хто воює зараз на Сході, він захищає не просто якусь абстракцію, а захищає свою родину, майбутнє своїх дітей», – додав Дмитро Ярош.