В якому місяці твій чоловік народився — таким і буде з ним все життя!

Люди почали усвідомлювати своє життя, з тих пір шукають зв’язок між долею і датою народження.

Наукового пояснення цим повір’ям ні, але що ми знаємо точно – в перший місяць життя у людини формується зв’язок з навколишньою реальністю, а в підсвідомості закладаються основні звички, передає Ukr.Media.

З тих пір, як люди почали усвідомлювати своє життя, з тих пір шукають зв’язок між долею і датою народження. Одні вірять в знаки зодіаку, інші – в китайський гороскоп, а треті – в календар друїдів. Наукового пояснення цим повір’ям ні, але що ми знаємо точно – в перший місяць життя у людини формується зв’язок з навколишньою реальністю, а в підсвідомості закладаються основні звички.

Січневі чоловіки

Січневі чоловіки — особистості великої сили волі, індивідуалісти. Його важко не помітити. Швидко схоплює суть явищ. Надійний, на нього можна покластися. Завжди дає щирі дружні поради. Нетерплячий. Не вірить у долю, вважає, що життя залежить тільки від нього самого. Прямолінійний, не вміє брехати.

В його натурі є щось безпосереднє, що відразу впадає в очі. Його або люблять, або ненавидять, середини немає. Не завжди добре розбирається в людях, не бачить нюансів в людському характері, звідси є частиною розчарування. У нього блискуче аналітичне мислення. Далеко не кожен може з ним ладити. По відношенню до нього слід проявляти більше терпіння і менше зарозумілості. Він спокійний, стабільний, урівноважений в роботі. Йому можна доручати все найскладніше, він впорається. Дуже практичний, вміє жити на свої доходи, не робить боргів. Уникає дратівливих і галасливих людей.

Січневий чоловік володіє тією життєвою силою, яка так необхідна для існування всього колективу. Його важко чимось збентежити і змусити звернути з обраного шляху. Він дещо егоїстичний. Часто ставить під загрозу свої відносини з близькими людьми. Завжди вибагливий у ділових стосунках, але з близькими може сваритися по дрібницях. В роботі не перестарається, якщо не бачить своєї вигоди. У вільний час любить будувати плани на майбутнє, займатися інтелектуальною діяльністю.

Лютневий чоловік

Лютневий чоловік з сильним характером і чутливий. Швидко думає, і любить вирішувати моментально які б то не було питання. Проблеми життя і роботи постійно турбують його. У нього розвинене уяву, сердечність і чутливість. Іноді позбавлений артистизму та артистичного смаку, філософський розум і здібності до математичного аналізу.

У спілкуванні упертий, в роботі не любить слухати нічиїх порад; на щастя, рідко захищає безнадійні ідеї. Одягається скромно, без шику, але якщо йому потрібно багато грошей, він завжди може заробити. Його здібності розкриваються після тридцяти років. Любить бути активним громадським діячем, священиком, вихователем.

На любовному поприщі він завжди ідеально чистий, сім’я для нього — це святиня. У любові він також чесний і скромний, недостатньо рішучий протягом усього життя.

Березневий чоловік

Березневий чоловік наділений приємними манерами. Прекрасно володіє собою, його важко вивести з рівноваги. Прагне до постійного самовдосконалення, має добре розвиненим інтелектом. Важко йде на компроміси, не переносить авантюр. Честолюбний, йому не байдуже думка громадськості. Важко переносить критику в свою адресу, довго переживає незаслужене звинувачення в чим-небудь.

З ентузіазму не має собі рівних. Мудрий, легко знаходить правильні рішення, діє швидко, стрімко. Їм рухає прагнення до успіху. У поганому настрої може розлютитися, наговорити різкостей, що йому зазвичай не властиво, потім довго картає себе за нестриманість. Але він зазвичай буває прав, звинуватити його в несправедливості не можна. Завжди дисциплінований, чого вимагає і від інших.

Прагне до самовираження, проявляє невичерпну фантазію і винахідливість у справі. Його інтелект і вміння логічно мислити перемагають емоційну сторону натури. До лідерства не прагне, але керувати термінових і вирішують справи краще за нього ніхто не зможе. В екстремальних умовах завжди зібраний, рішучий, легко знаходить правильне рішення. До чужої думки в таких ситуаціях не прислухається, побоюючись втратити дорогоцінний час. Успіх йому забезпечений вже й тим, що протилежна сторона не готова до такого стрімкого натиску.

Квітневий чоловік.

Квітневий чоловік доброзичливий, багатослівність для нього не характерно, людина справи. Хоча в дитинстві він не верховодить ватагою хлопців, але за порадою вони чомусь завжди звертаються до нього.

У зрілому віці виділяється старанністю у всіх справах, з насолодою займається кропіткою роботою; у тих видах діяльності, що йому доводиться в житті випробувати, прагне до досконалості. Чим би він не почав займатися, рано чи пізно краще за всіх буде знати свою справу: на заводі він — незамінний майстер, у викладанні — досвідчений наставник, у спорті — терплячий тренер, в бізнесі — обов’язковий партнер. Ніколи не відмовляється від виконання громадських навантажень. Честолюбний, і це допомагає йому при наявних ділових якостях домагатися гарного положення в суспільстві.

Є у нього риса в характері, яку цінують все тещі, — поступливість, майже завжди спокійний, обстоятелен, працьовитий і сумлінний. Поступається дружині в дрібницях, але в серйозних питаннях проявляє таку твердість, що ті, хто близько знає, навіть не намагаються його переконати.

У жінок більше всього цінує охайність. Не дай Бог з’явитися перед ним у засмальцьованому фартусі: смолчит, але обов’язково дасть зрозуміти, що це йому вкрай неприємно. У конфліктах дружини з оточуючими завжди бере її бік, навіть якщо вона і не права. Не ревнивий, хоча іноді дружина може довго водити його за ніс.

Травневий чоловік

Травневий чоловік не розташований до тривалих пояснень. Головне в його характері — швидкість реакції, вміння схоплювати суть справи на льоту. Його жива натура не терпить зволікань у справах. Добрим до оточуючих, з особливою теплотою відноситься до родичів. Як правило, щасливий у роботі. Але якщо починається смуга невдач, то одна невдача випливає за інший. Нетерплячість штовхає його до бажання керувати, робити все на свій розсуд. Самовпевнений, але не настільки, щоб не вміти розрахувати свої сили. З одного боку, в його характері — невичерпний гумор і веселий норов, з іншого — цинізм і дратівливість.

Життя для нього рідко буває нудною і марною. Він товариський, незалежний. Володіє аналітичним складом розуму. Упертий, завжди чинить так, як вважає за потрібне. Відданий товариш, на нього можна покластися. Прагне допомогти, а не потопити товариша по службі. Великий трудівник. Болісно переносить байдужість до своєї персони, особливо з боку начальства. У колег користується авторитетом, їх стосунки засновані на взаєморозумінні. Завжди йде назустріч ближньому. До суспільного життя, проте, індиферентний, воліє залишатися осторонь.

Любить займатися науковою діяльністю і не розпорошуватися на дрібниці. Інтелектуальна сторона життя цікавить його набагато більше, ніж життєві проблеми. Гострим на язик. Основним його недоліком є надмірне завзятість, часом доходить до консерватизму, деяка недовіра, прагнення все робити самому: переконаний, що краще за нього не зробить ніхто, а виправляти чиїсь помилки у нього немає часу.

Червневий чоловік

Червневий чоловік індивідуаліст. Ігнорує громадську думку. Усвідомлює свою перевагу над оточуючими, вміння впливати на колектив. Від відчуття власної сили у ньому немає ні краплі злості і заздрості. Знає, чого хоче і як цього домогтися. Іноді виявляється жертвою власних помилок. Дипломатичний, знаходить вихід із будь-якого скрутного становища. Добре знає психологію людей, з якими спілкується, володіє рідкісним даром розуміння людини. Багато довіряють йому найпотаємніші таємниці. Ніколи не втрачає терпіння, добре володіє собою.

Багато читає, добре розбирається в широкому спектрі життєвих проблем. В колективі користується авторитетом і повагою. Настрій часто змінюється, але це ніяк не позначається на оточуючих. Кмітливий, володіє живим характером. Його балакучість залежить від того, з ким спілкується. Завжди тверезо мислить, об’єктивний. Почуття колективізму сильно розвинене, завжди поспішає на допомогу ближньому.

Друзі цінують його розсудливість і неупередженість. Волелюбний, не терпить чиєїсь опіки. Прекрасний співрозмовник, його розум і чарівність справляють враження. Енергійний, швидкий в роботі. Не любить звертатися до лікарів, більшу частину часу на роботі, боліти йому колись.

Липневий чоловік

Липневий чоловік спокійний, терплячий, незворушний. Спостережливий, уважно стежить за психологічним станом оточуючих. Нервова система трохи неврівноважена, і це заважає йому діяти послідовно. Розумно впертий. Витривалий, може домогтися гарних результатів житті.

Здатний помічати найменшу нещирість у словах і вчинках своїх друзів, колег. Однак він трохи наївний і довірливий, в результаті чого іноді потрапляє в небажані ситуації, наслідки яких не може вчасно передбачити. У якійсь мірі він альтруїст, з тих, хто останні крихти віддасть іншим. Сприймає світ занадто схематично, по-книжному. Для нього існують тільки чорна і біла фарби.

У товаристві друзів намагається знайти оплот впевненості і захищеності. Активно втягується в громадську діяльність, створює всілякі суспільства. Якщо він і схильний переоцінювати свої можливості, то це компенсується вмінням захопити і повести за собою колектив.

Серпневий чоловік

Серпневий чоловік натура дивно цільна, мужня. Хоча частенько дратується через дрібниці. Одягається вишукано. Зразковий чоловік, відмінний сім’янин. Любить дітей і приділяє їм багато уваги.

Цей чоловік наполегливий у виконанні поставленої мети. Багато риси характеру спадок від матері. Важко сходяться з людьми, але просто розлучаються і не шкодують про це. Завжди можуть постояти за себе.

Характер стабільний, врівноважена нервова система. Комунікабельний, у спілкуванні справедливий і добродушний. Прагне до нових вражень, зміну емоцій. Тверезо мислить, вміє брати відповідальність на себе. Володіє величезним талантом і практичним досвідом. Любить приносити близьким реальну відчутну користь.

Любить робити гарне враження. Вміє красиво і модно одягнутися, володіє хорошим смаком. В красивому костюмі відчуває себе більш впевнено і комфортно. Не любить сірий колір. Володіє гострою сприйнятливістю, швидко схоплює суть справи. Може бути чудовим керівником, легко і невимушено віддає накази, впевнений у їх правильності. Не любить кілька разів повторювати одне і те ж. Володіє розвиненим інтелектом, гнучким розумом. Уважно вислуховує кожну пропозицію, але не поспішає з висновками, і тому якщо і помиляється, то незначно, не завдаючи шкоди справі. Володіє сильною волею, вимогливий до підлеглих. Довіряє своїй інтуїції. Любить бути на перших ролях. У висловлюваннях конкретним і лаконічним.

Вересневий чоловік

Вересневий чоловік розумний, інтелектуальний, честолюбний; прагне домінувати в суспільстві друзів і близьких. Здатний до дипломатичної кар’єри. В інтелектуальному відношенні перевершить багатьох за умови, якщо зможе виховати в собі силу характеру і волі, чого особливо не вистачає народженим в липні. У складних ситуаціях може проявити характер. По натурі ідеаліст.

Хороший організатор і керівник, але слід захистити його від лестощів, яка дуже шкодить. У своїх підлеглих він заслуговує визнання. У будь-яку справу вкладає дуже багато пристрасті, мабуть, навіть більше, ніж потрібно для досягнення мети. Володіє прекрасним логічним мисленням. Благополуччя і матеріального достатку домагається сам.

Нестримно прагне до різноманітності, готовий на все, лише б порушити монотонність свого життя. Його інтелектуальна активність настільки інтенсивна, що повинна знаходити вихід, прямуючи одночасно в різні сфери діяльності. Вільний час любить проводити біля телевізора; відчуває найбільшу насолоду, риючись у бібліотечних підшивках газет і журналів і вишукуючи щось цікаве, щоб здивувати друзів і колег своїми знаннями.

Дуже прив’язаний до сім’ї. Обожнює своїх дітей, йому подобається возитися з ними, виховувати їх.

Жовтневий чоловік

Жовтневий чоловік володіє величезною душевністю при розвиненому розумі і сильному скептицизмі. Добре розвинені інтуїція та логіка. Не завжди дипломатичний і гнучким, його непримиренність доставляє йому багато клопоту. Він міг би досягти більшого, якби визнавав компроміси. Не може бути залежним від кого-небудь, не виносить ніяких обмежень, щирий в емоціях. В інших людях поважає незалежність і самостійність мислення. Привітний і гостинний, вірний у дружбі. По натурі консерватор.

Хоча і здатний на безкорисливі вчинки, завжди пам’ятає про свою вигоду і всі увагу концентрує на особистих проблемах. У конкретні справи, мислить ясно, по-діловому. Є людиною дії, належить до числа тих, хто незалежно від обставин завжди залишається у виграші. До нових ідей відноситься обережно, з певною часткою скептицизму.

Не виносить довгих розмов по телефону. У любові відрізняється великою порядністю, не прагне до змін і з обуренням ставиться до зрад інших. Особисті почуття в його уявленні — перш за все відповідальність і певні зобов’язання. Якщо він поставлений перед вибором — любов чи борг, як правило, вибирає друге. Народжуються різностатеві діти.

Листопадовий чоловік

Листопадовий чоловік дипломатичний, вдумливий, серйозний у справах. Дуже відповідальний, пунктуальний. Вище всього цінує порядність. Має дар ладнати з людьми різних переконань і віків. Але в суперечці гарячий, йому неодмінно потрібна перемога. Чиясь поступливість у принциповій суперечці його ранить — він переконаний, що правий і не потребує поблажки.

Щасливий, зовсім не думає про кар’єру — вона складається сама собою. Він приймає це як належне. Іноді йому хочеться побути одному, тоді він замикається в собі, стає неговірким. В такі хвилини він неуважний, навіть ні один захоплюючий спір не може його розворушити. Але проходить час — і знову він товариський, життєрадісний, невтомний жартун. Ніколи не зраджує своїм благородним ідеалам. Тепло і сердечно ставиться до людей. Не терпить тиску — стає впертим, не дозволить нікому нав’язувати свою волю.

Не схильний до любовних авантюр, воліє серйозні почуття, що дають відчуття стабільності. Цінує спокій у родині. Найчастіше у нього народжуються хлопчики. Відносини з синами дружні. Любить працювати з дітьми, може бути викладачем, тренером, керівником гуртка. Домосід, не любить роз’їжджати, але орієнтується в будь-якому місті чудово.

Грудневий чоловік

Грудневий чоловік працьовитий і надзвичайно працездатний. Любить нововведення на виробництві, зміни в особистому житті. Не відкладає в довгий ящик найскладнішу роботу. Те, що інші будуть виконувати тривалий час, йому вдається зробити за кілька днів. Не вміє сидіти склавши руки.

З ентузіазмом береться за все, що цікавить його, вміє якісно виконувати будь-яку роботу, що створює авторитет серед колег.

В суспільних відносинах не терпить одноманітності, не терпить монотонності в роботі, часто йому не вистачає терпіння довести цю роботу до кінця. Потребу у творчому самовираженні і прагне забезпечити собі положення в суспільстві. Не на останньому місці в його життя і матеріальний добробут. Вірний своїм переконанням, неохоче змінює професію. Якщо у нього є хобі, то на все життя. Не схильний до розчарувань в цій області. Дуже допитливий і уважний.

Прораховує все на багато ходів уперед.
джерело