Вакарчук звернувся з потужним закликом до українців

Завершити війну на Донбасі може тільки Росія. Це непідвладне жодному українському політику, скільки б передвиборчих обіцянок щодо цього вони не давали.

Єдиний можливий метод для України зараз одноосібно закінчити бойові дії – це визнати поразку, що означає втрату частини Незалежності. Тому єдиний спосіб виживання для нашої держави – це стати сильними, пише у своєму блозі на “Українській правді” співак, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, пише korupciya.com

“Ми не можемо зупинити війну сьогодні, але ми можемо створити умови, за яких її продовження проти нас буде безглуздим. Ми не можемо зразу зупинити агресію ворога, але можемо звести її наслідки до мінімуму. Ми не можемо повернути загиблих українських військових, але ми можемо зробити майбутнє їхніх дітей щасливим. Ми повинні навчитися жити з розумінням: так, як було колись, вже не буде ніколи!” – висловив свою точку зору Вакарчук.

Він також зазначив, що багатьом націям у період свого становлення доводилося боротися за своє існування і розвиток. Але якщо українці стануть сильнішими, то у нас вийде будувати відносини з країнами-сусідами на взаємовигідних умовах.

Ні в Москві, ні у Вашингтоні, ні в Будапешті не існує ручки, чорнило якої вічне. Наші гарантії – тільки в наших руках

Українці можуть створити і сильну боєздатну армію, і стабільне економічне зростання, і привабливий інвестиційний клімат.

“Але головне – чіткі, зрозумілі, передбачувані правила, які є однаковими для всіх. Правила, які дають гарантію справедливості для кожного громадянина. Правила, які роблять нас надійним партнером для всього цивілізованого світу. Правила, які підштовхують кожного українця пишатися своєю державою і щиро захищати її від будь-яких ворогів”, – зауважив легендарний український співак.

На його думку, нашій нації треба примножувати позитивні якості, що допоможуть вистояти у важкі часи.

“Просто дай нам, Боже, мудрості, хоробрості і терпіння. Мудрості – усвідомити свій шлях. Хоробрості – не боятися ступити на нього. Терпіння – не звертати з нього у бік. Тоді зміни, про які ми мріємо, обов’язково настануть. І тоді настане день. Закінчиться війна”, – підсумував Святослав Вакарчук.

Додамо, Святослава Вакарчука вважають одним з найпопулярніших можливих кандидатів на президентських виборах, які відбудуться в Україні у 2019 році.