Ванночки для ніг, які позбавлять від загрубілої шкіри, виникнення мозолів та неприємного запаху.

Щоденне навантаження, тісне та неякісне взуття призводять до загрубіння шкіри ніг, виникнення мозолів та неприємного запаху. Цих проблем можна позбутися за допомогою ванночок для ніг з додаванням природних лікуючих компонентів, що мають антибактеріальні і протигрибкові властивості.

Ванночка з сіллю:

У таз налити гарячу воду, додати 1 стакан солі Епсома, залишити, щоб вода трохи охолола, влити 0,5 склянки яблучного оцту, перемішати, занурити ноги в розчин на пів години, сполоснути, витерти.

Ванночка з яблучним оцтом :

У таз налити теплу воду, додати 1 склянку яблучного оцту, опустити ноги в розчин на пів години, сполоснути та витерти ноги. Процедуру дозволено повторювати 1 раз на тиждень.

Ванночка з глиною:

У таз налити гарячу воду, додати 0,5 склянки солі Епсома, розчинити; за допомогою дерев’яної лопатки змішати 0,5 склянки бентонітової глини з 0,5 склянки яблучного оцту; цю суміш ввести в воду, перемішати; занурити ноги на 20 хвилин в розчин, сполоснути та витерти.Перед застосуванням будь-якого методу чи засобу лікування обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Будьте здорові!