Ваш ангел – хранитель і ікона – заступниця за датою народження

Тих, хто народився з 21 січня по 20 лютого охороняють святі Афанасій і Кирило, а захистять їх ікони Божої Матері «Володимирська» і «Неопалима Купина».

Тих, хто народився з 22 грудня по 20 січня, захистить ікона Божої Матері «Державна», а ангели-охоронці у них святий Сильвестр і преподобний Серафим Саровський.

Які народилися з 21 січня по 20 лютого охороняють святі Афанасій і Кирило, а захистять їх ікони Божої Матері «Володимирська» і «Неопалима Купина».

Ікона Іверської Божої Матері є заступницею тих, хто народився з 21 лютого по 20 березня. Ангели-охоронці у них святий Алексій і Мілентій Антіохський.

Народилися з 21 березня по 20 квітня треба просити захисту у ікони Казанської Божої Матері, а охороняють їх святі Софроній та Інокентій Іркутські, а також Георгій Сповідник.

Ікони «Споручниця грішних» та Іверської Божої Матері захистять народжених з 21 квітня по 20 травня. Святі Стефан і Тамара, апостол Іоанн Богосолов є їх ангелами-охоронцями.

Якщо день народження припадає на період з 21 травня по 21 червня, треба просити захисту у ікон Богоматері «Стягнення загиблих», «Неопалима Купина» та «Володимирська». Охороняють святі Олексій Московський і Костянтин.

Ікони «Всіх скорботних радість» та Казанської Божої Матері — заступниці народилися з 22 червня по 22 липня. Святий Кирило — їх ангел-хранитель.

Святий Миколай Угодник і Ілля-пророк охороняють народжених з 23 липня по 23 серпня, а ікона «Покров Пресвятої Богородиці» їх захищає.

Просити захисту у ікон «Неопалима Купина» і «Страсна» слід тим, хто народився з 24 серпня по 23 вересня. Їх ангели-хоронителі — святі Олександр, Іван та Павло.

Біля ікон Почаївської Божої Матері «Неопалима купина» та «Воздвиження Хреста Господнього» повинні шукати захисту ті, хто народився з 24 вересня по 23 жовтня. Охороняє їх святий Сергій Радонезький.

Святий Павло — ангел-хранитель народилися з 24 жовтня по 22 листопада. Ікони Божої Матері «Скоропослушниця» і «Єрусалимська» їх захищають.

Народжені з 23 листопада по 21 грудня повинні просити заступництва у ікон Божої Матері «Тихвинська» і «Знамення». Святий Миколай Угодник і свята Варвара — їх ангели-хранителі.
Джерело