Ваш мізинець – джерело секретної інформації про ваш характер!

В Індії його називають палець Будди, римляни називали пальцем Меркурія, а хіроманти пов’язують мізинець зі всілякими видами спілкування. Мізинець (або обидва, оскільки вони бувають різної довжини і форми у однієї людини) можуть багато розповісти про те, яка ви людина!
Уважно подивіться на свою руку і визначте, до якого типу належить ваш мізинець.
Мізинець середньої довжини
Мізинець, довжина якого доходить до верхньої фаланги безіменного пальця, вважається нормою. Люди з такою довжиною мізинця відрізняються зрілим, з добре сформованим характером, усталеними життєвими принципами. Вони дуже рідко змінюють свої погляди. Людина з мізинцем середньої довжини, доходить до першого суглоба безіменного пальця, як правило, легко контактує з оточуючими. Чим довший мізинець, тим краща здатність до спілкування.
довгий мізинець
Якщо мізинець трохи довший за лінії, яка ділить верхню і середню фаланги безіменного пальця, це ознака чарівної, харизматичної особистості, яка ніколи не здається. Талант і працьовитість такої людини творять чудеса … У людини з довгими мізинцями потенційний дар красномовства, вона із задоволенням спілкується і здатна легко переконувати співрозмовника. З таких людей виходять гарні оратори і торговці. Особливо добре, коли є такий довгий мізинець на правій руці.


короткий мізинець
Володарі мізинця-коротиша дуже уважні і доброзичливі! Їм властива деяка сором’язливість, але це зовсім не недолік. Красномовство і вміння будувати дипломатичні відносини – їх перевага. Якщо ж мізинці помітно коротші середньої довжини, можна майже безпомилково зробити висновок, що людина з працею може формулювати свої думки. Крім того, це ознака надмірної імпульсивності, готовності йти на невиправданий ризик.
У БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ мізинець РОЗТАШОВАНИЙ ПОМІТНО НИЖЧЕ, НІЖ РЕШТА ПАЛЬЦІв, ЧЕРЕЗ ЩО, НАВІТЬ БУДУЧИ СЕРЕДНЬОЇ ДОВЖИНИ, ВІН МОЖЕ ЗДАВАТИСЯ КОРОТКИМ.
Зверніть увагу на лінію з’єднання пальців і долоні: вона являє собою або м’яку дугу, або пряму.
Мізинець, що знаходиться помітно нижче інших пальців, називають випадаючим. Його власники стикаються з безліччю перешкод на своєму життєвому шляху, отримуючи жорстокі уроки. Для визначення довжини «випадає» мізинця потрібно подумки підняти його на рівень інших пальців. Такий мізинець зазвичай свідчить про сором’язливість, яку людина намагається приховати від оточуючих.
загострений мізинець
Загострений кінчик мізинця говорить про здатність до мов і про неймовірно творчу натуру! Більш круглий верх мізинця – ознака флегматичної, незворушної людини.


вигнутий мізинець
Вигнутий мізинець говорить про здатність людини швидко адаптуватися до змін. Люди з таким характерною ознакою – природжені миротворці.
Широкий суглоб мізинця
Чуть-чуть вигнутий в сторони, широкий суглоб мізинця є у людей, на яких завжди можна покластися. Вони знають багато про навколишній світ, іноді пам’ятають свої минулі життя і ніколи не відмовлять у допомозі!
Верхня фаланга мізинця, як правило, довше за інших. Це область вербального спілкування, а оскільки більшості людей найлегше висловлювати свої думки і почуття словами, не дивно, що ця фаланга у них найбільш довга. Особливо подовжена верхня фаланга мізинця зустрічається у тих, хто заробляє на життя за допомогою свого голосу або навичок спілкування, наприклад у естрадних артистів, телеведучих, аукціоністів, торговців.
Середня фаланга мізинця характеризує навички письмового спілкування. У більшості людей вона коротше інших, тобто їм важко висловлювати свої думки на папері. Якщо довжина цієї фаланги приблизно така ж, як і довжина інших, значить, у людини є деякі здібності до письмового викладу – наприклад, він може скласти грамотне лист або звіт. Природно, що майже у всіх письменників ця фаланга відрізняється більшою довжиною, ніж інші.
Нижня фаланга пов’язана з матеріальним світом. Якщо вона довше інших, значить, для досягнення своїх цілей людина схильна перевернути гори за всяку ціну.
Тепер, уважніше розглянувши руки друзів, ви багато відкриєте для себе!

ИСТОЧНИК