“Ваше прізвище?” Зеленський влаштував жoрcткy нараду на Черкащині (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський під час візиту в Черкаси влаштував “розбірки” через те, що людей на зустріч з ним пускали за списками, а стоїть за цим нібито місцевий прокурор.

Про це йшла мова під час зустрічі з представниками громадськості Черкаської області, передає Zik.

На початку засідання Зеленський запитав чоловіка, чому той стоїть, а він відповів, що йому не дісталося місця.

“Так знайдіть собі місце і сядьте”, – сказав Зеленський і, побачивши, що вільних місць немає, пожартував: “Бачите, як вас тут поважають. Хочете, сядьте до нас”.

У свою чергу чоловік поскаржився президенту на списки, за якими вибірково пускали на зустріч з ним.

“Я не розумію, як відбирають, кого пускати, кого не пускати? Хто головний тут? Хто списки складає?”, – запитав Зеленський.

Йому відповіли, що прокурор.

“Прокурор? Знущаєтесь?”, – запитав глава держави.

Хтось почав кричати, що прокурор-хабарник, а потім інша людина додала, що місцевий прокурор тероризує Черкаси і попросив Зеленського його зняти.

“Прокурор хабарник – це не новина. Для кожної області. Ви депутат? Ви повинні знати, що президент не знімає прокурорів”, – пояснив Зеленський.

У відповідь депутат дорікнув президенту, що він 60 днів при владі і повинен щось зробити з цією ситуацією, на що глава держави йому нагадав, що той був депутатом чотири роки, але в місті і області досі немає нормальних доріг і екології.

“Мені складно говорити про прокурора, я його не знаю. Коли призначимо нового генпрокурора, коли запрацює Рада, йому буде завдання змінити прокурорів. Ви жили чотири роки з цим прокурором, то поживіть ще трохи.

Якщо є докази хабарів – звертайтеся. Ви свідок? Ви свідок! Будемо розбиратися. Ми вас викличемо. Підготуйтеся, щоб були докази”, – сказав президент і записав скарги.

Після цього Зеленський знову почав допитуватися, чому на зустріч з ним пускають тільки за списками і просив назвати прізвище людини, яка їх формує. Не почувши відповіді, він закликав відкрито пускати людей на зустрічі з ним, і попросив відкласти скарги на потім, оскільки, за його словами, є багато інших питань для обговорення.

Джерело