Ваші махрові рушники завжди будуть як нові, і навіть краще. Ви просто раніше не знали, що потрібно робити!

Ви напевно стикалися з ситуацією, коли ваші махрові рушники з часом втрачають свою м’якість і пухнастість, і навіть здатність добре вбирати вологу. Це відбувається тому що на них залишаються мило, миючі засоби та промислові кондиціонери для білизни, які роблять волокно більш грубим. Крім того, в процесі служби рушники іноді набувають неприємного запаху, що не зникає навіть після прання в пральній машині. Що ж робити з рушниками? Викинути?

Перш ніж вирішити, що рушники пора викинути або пустити на ганчірки, спробуйте цей простий трюк, про який ви, можливо, не знали раніше. Необхідні для цього інгредієнти є загальнодоступними і дуже дешевими, а результат здивує вас, і ви ви помітите, що ваші рушники відновили свою м’якість і стали знову дуже добре вбирати вологу і придбали прекрасний аромат.

Так що ж це за трюк?

Рушники псуються найчастіше тому, що вони несвоєчасно і неправильно стираються. Є просте правило. Міняйте свої лазневі рушники 1 раз в тиждень. І 1 раз на місяць періть їх, застосовуючи цей простий трюк.

Крім того, при пранні рушників не користуйтеся кондиціонером для білизни! Тому що насправді, накопичуючись в волокнах, він робить наші рушники жорсткіше і вони втрачають здатність добре адсорбувати вологу.

Якщо ваші рушники стали неприємно пахнути, то, швидше за все, вони накопичили в собі залишки мила, які непомітні для ока, але проявляють себе саме так.

Для того, щоб повернути вашим рушникам м’якість, пухнастість і свіжість, є простий і доступний спосіб. Для цього використовуються два універсальних інгредієнта, які є в кожному будинку це харчова сода і оцет.

Поєднання цих інгредієнтів допоможе позбутися від заграязненій, неприємного запаху і зробити рушники дуже м’якими.

Вам будуть потрібні:

+ 1 склянка оцту,
+ 1/2 склянки харчової соди,
+ Гаряча вода.

Що потрібно робити?

Завантажте рушники в пральну машину, виберіть режим прання, коли вода буде максимально гарячої. У контейнер для рідкого миючого засобу вилийте оцет і запустіть прання (БЕЗ Полоскання І ВІДЖИМУ)
Коли цикл прання закінчиться, покладіть в контейнер для порошку соду і запустіть цикл заново, вже з полосканням і віджиманням.

Ваші рушники після цього знову стануть як нові. Насолоджуйтесь !.

источник