Вcя Україна аплодує стoячu! Медведчуку передали чотирьох пoлoнeнuх військових. Чому тільки перед виборами?

Чотирьох українців, про звільнення яких з полону “Л / ДНР” домовився один з лідерів “Опозиційною платформи” Віктор Медведчук, вже доставили до Мінська і передали українській стороні.

Їх привезли літаком з Ростова-на-Дону і передали Віктору Медведчуку разом з паспортами і документами про звільнення.

“Виною того, що у нас давно не було обміну, є влада Порошенка. Ми тоді (в грудня 2017 – прим. Ред.) Домовилися, що буде 2 етапи, але Порошенко від цього відмовився. Щодо виборів, нова влада ніяких кроків у напрямку обміну не робить. З урахуванням вчорашньої реакції Зеленського, мені здається, нічого не зміниться “, – сказав Віктор Медведчук, пообіцявши продовжити переговори зі звільнення полонених.

Серед звільнених з полону – Дмитро Великий, Яків Веремейчик, Едуард Міхєєв і Максим Горяїнов.

Раніше, президенту Зеленському не сподобалися домовленості одного з лідерів «Опозиційної платформи За життя» Віктора Медведчука з лідерами “Л / ДНР” про повернення українських полонених.

“Я жодного разу не спілкувався з Медведчуком – це правда. У нас є країна, велика незалежна Україна. Я не розумію, чому у нас повинні бути посередники? Чому з його боку піднімаються питання повернення полонених, питання припинення війни. І чому це згадується саме перед виборами? “, – сказав Володимир Зеленський.

Крім того, дружина полоненого звинуватила Медведчука у звільненні водія, який допоміг бойовикам захопити українських воїнів.

Максим Горяїнов, про звільнення якого з полону бойовиків домовився лідер політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук, сприяв тому, щоб в полоні у терористів так званої «ЛДНР» виявилися семеро українських військовослужбовців. Про це заявила дружина одного з полонених Олена Дуванова-Рожкова на своїй сторінці в Facebook.

«Пан Медведчук визволив одного з восьми українських військовослужбовців, які нещодавно потрапили в полон, Горяїнова Максима. Що б всі розуміли, ця людина була за кермом і сприяла тому, щоб машина з військовими, серед яких мій чоловік, Дуванов Кім, заїхала на підконтрольну територію. Ось, кого визволяє Медведчук», – написала дружина військового.

джерело