ВЕЛИЧЕЗНІ ШТРАФИ І КОНФІСКАЦІЯ: що чекає власників «євроблях»

Чиновники придумали спосіб боротьби з власниками машин, які незаконно перебувають в Україні.

Проект закону передбачає ряд «сюрпризів» для власників «євроблях» , передає АНТИКОР.

Документ пропонує заборонити передавати право управління автомобілем стороннім особам. Тобто, користуватися автомобілем зможе тільки нерезидент, який перетнув кордон.

За словами голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, тимчасове ввезення буде вводитися з обмеженням для осіб, які можуть користуватися такими автомобілями.
class=”code-block code-block-4″>
«Передача в управління автомобіля громадянину України – апріорі неможлива», – зазначила вона.
class=”code-block code-block-10 ai-viewport-1 ai-viewport-2″>
Крім усього, чиновники розглядають варіант ввести норму, яка наділить правоохоронців правом затримувати автомобіль і транспортувати його до кордону

За словами Южаніної, в розробленому проекті закону передбачено тимчасове зниження ставок ввезення для таких автомобілів, що допоможе власникам розмитнити їх не так дорого, як зараз. Розраховувати платіж будуть виходячи з віку авто.

На сьогоднішній день розмитнення легкового автомобіля 2014 випуску, орієнтовною митною вартістю 400 тис. Грн. з об’ємом двигуна 2,2 л., що працює на бензині, обійдеться в кругленьку суму. Ввізне мито – одна тисяча євро, акцизний збір – 3,6 тис. євро, ПДВ – 3,7 тис. євро. Всього: більше 8,3 тис. євро.

Нагадаємо, на території України незаконно перебувають майже 250 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією.

джерело