ВЕЛИКДЕНЬ В СНІГУ, А ВЕСНА ВЛІТКУ: ПОГОДА ВДАРИТЬ ПО УКРАЇНЦЯХ, ЯК НІКОЛИ РАНІШЕ

 

Згідно з прогнозом на найближчі дні – весна і хороша погода відвернулися від українців

Так, згідно з заявою синоптиків, циклон з Балкан принесе в Україну нові снігопади, вітер і ще більш морозну погоду.

Тепла в Україні не варто чекати раніше 26 березня.

А на думку народного синоптика Леоніда Горбаня, прохолодна погода триватиме до самого Великодня, а квітень буде до того ж ще і дощовим. Він прогнозує прихід справжньої весни лише в травні.

Тим часом експерти Гідрометеорології вважають, що причиною холодного і снігового березня стали регіональні кліматичні зміни – настав 30-річний період похолодання.

Відзначимо, що найбільше в останні дні через важкі погодні умови страждає Дніпро. Там в ніч з 18 на 19 березня випала подвійна місячна норма опадів – 40 см снігу. У підсумку громадський транспорт виявився заблокований снігом, а на зупинках скупчилися тисячі людей.

За підсумком, через снігопади 20 і 21 березня школярі отримали вихідний.

Нагадаємо, температура в березні не підніматиметься значно вище нуля, тому синоптики радять не ховати зимові куртки і шапки. Очікуються опади у вигляді мокрого снігу.

За довгостроковими прогнозами, погода на березень очікується холодною, температура підніматиметься вище 0 градусів тільки вдень, а ночами стовпчик термометра буде періодично опускатися до -7ºС.

Хоч якесь потепління варто очікувати тільки до середини місяця. Місцями повітря прогріється до + 10ºС. Хоча тепло все одно буде перемежовуватися легкими заморозками і снігом з дощем.

Справжнє тепло прийде тільки в кінці квітня-початку травня. Зате метеорологи заспокоюють, кажучи, що погода на березень не повинна піднести ніяких сюрпризів. Початок весни буде в межах кліматичної норми. Так що, можливо, снігу в квітні, як в минулому році, не буде.

Джерело