Весь світ в захваті: Зеленського будуть нагороджувати Нобелівською премією

Російський політичний технолог, публіцист і ведучий авторської програми Станіслав Бєлковський пропонує останньому Генеральному секретарю ЦК КПРС Михайла Горбачова нагородити президента України Володимира Зеленського Нобелівською премією миру. Про це він сказав в своїй програмі «Час Бєлковського» в суботу.

«У МЕНЕ НЕМАЄ НІЯКИХ ПІДСТАВ ПІДЛЕЩУВАТИСЯ ДО ВОЛОДИМИРУ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ, АЛЕ Я ХОЧУ СКАЗАТИ НАСТУПНЕ. ЗАГАЛОМ, ТЕ, ЩО ВІН ЗРОБИВ, ЗАСЛУГОВУЄ НА НОБЕЛІВСЬКУ ПРЕМІЮ МИРУ »- ПІДКРЕСЛИВ БЄЛКОВСЬКИЙ.

За його словами, Горбачов є лауреатом Нобелівської премії. Він упевнений, що колишньому генсеку варто номінувати Зеленського на Нобелівську премію миру цього року за вдале проведення їм обміну полоненими між Україною і Росією

«ТОМУ ЩО У МИХАЙЛА СЕРГІЙОВИЧА Є ТАКЕ ПРАВО І, МОЖЕ БУТИ, Я СКАЖУ ЗАРАЗ ЩОСЬ НЕПОЛІТКОРЕКТНІ, АЛЕ НЕ ТАК ВЖЕ Й БАГАТО РОКІВ ЗАЛИШИЛОСЯ, ПОКИ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ МОЖЕ ЦИМ ПРАВОМ СКОРИСТАТИСЯ. САМЕ ЧАС ЦЕ ЗРОБИТИ »- ЗАЗНАЧИВ БЄЛКОВСЬКИЙ.

Свою пропозицію Бєлковський пояснив тим, що обмін 35 політв’язнів на рівнозначне число – це величезна історична заслуга Зеленського. Такого не робилося раніше ніколи і одному Богу відомо як Зеленському вдалося переконати монолітний Кремль піти на такий крок.

«ПРИЧОМУ ОБМІНЯВ ВІН ЇХ НЕ НА ТИСЯЧУ ЧОЛОВІК, ЯК БЕНЬЯМІН НЕТАНЬЯХУ, А ВСЬОГО НА 35 Ж. ТОМУ Я ЗАРАЗ ВПАДАЮ В АБСОЛЮТНО РОЗГНУЗДАНУ ПРОЗЕЛЕНСКУЮ ПРОПАГАНДУ І ПІДЛАБУЗНИЦТВО »- ДОДАВ ВЕДУЧИЙ.

Нагадаємо, 7 вересня звільнені полонені українські моряки і політв’язні повернулися з Росії додому.

Світові ЗМІ не припиняють висвітлювати тему обміну полоненими між Україною і Росією.

Сьогодні більшість світових ЗМІ вийшли з фотографією Зеленського, який ледь стримує сльози при зустрічі зі звільненими українцями.

Світові ЗМІ повідомляють своїм читачам про блискучу спецоперацію команди Зеленського по звільненню полонених в найкоротші терміни.

Команді нового Президента вдалося повернути додому українців всього за місяць переговорів. Більшість переговорів вів особисто Президент України з Президентом Росії.

Світові лідери зазначають, що Зеленський і Путін вийшли на дорогу що веде до миру між двома державами. При цьому Президенту України вдалося зробити так, що і Україна і Росія виконувати рівносильні домашні завдання.

bn24