Весна влаштувала сюрприз жителям Каменського! Місто схоже на льодовик, опубліковано фото!

У місті Кам’янському на Дніпропетровщині все вкрилося кригою

Кам’янське накрила негода. У місті пройшла сильна гроза з шквальним вітром і градом. За словами місцевих жителів, град йшов більше півгодини, і тепер все кругом всипане льодом, пишуть очевидці негоди в мережі.

«У мене залишився один будинок до перукарні, і як накрило!!! Коротше отримала я льодом по плечах і голові…», – розповіла Кам’янчанка Юлія.

За фото з мережі видно, що місто зараз більше схоже на льодовик.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли погода покаже характер дніпрянам в найближчі дні.

У Дніпрі та області очікується різке погіршення погодних умов. Синоптики прогнозують не тільки шквальний вітер з дощем, але і грозу. Крім цього, в регіоні буде високий рівень виникнення пожеж.

У зв’язку з цим на території Дніпропетровської області оголосили штормове попередження п’ятого рівня небезпеки, яке діє з 30 квітня по 3 травня.

2 травня буде хмарно і вітряно. Швидкість південно-західного вітру буде коливатися в межах 7 до 12 м / с, проте часом буде досягати 20 м / с. Днем істотних опадів не передбачається, однак вночі можливий дощ. Вночі стовпчики термометрів покажуть 6 – 11 ° С, а вдень 15 – 20 ° С.

На 3 травня також очікується шквальний поривчастий вітер до 20 м / с. В регіоні оголошено найвищий – 5 рівень пожежної небезпеки.

Додамо, як ми повідомляли, погода в Україні різко зміниться. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з прогнозом, грози варто чекати на Заході, Півночі і Сході.

Однак все ж атмосферні процеси – більш літнього типу, тому будуть і просвітління.

Погода в Україні буде сонячною і сухою на значній частині Півдня і Центру. При цьому в Одеській і Вінницькій зберігається ймовірність дощів.

Холодна повітряна маса охопить більшість областей України, вдень 30 квітня очікується тільки + 9 + 13 градусів.

Однак на Півдні і місцями в центральних областях ще можна грітися, тому стовпчики термометрів покажуть завтра прекрасні + 18 + 23 градуси.

Холодно буде вночі, + 3 + 7 градусів, а на Сумщині місцями + 2 + 4 градуси.

До холодній погоді на Півночі і Заході приєднається поривчастий, часом до сильного, вітер.

У Києві 30 квітня обіцяє бути вологим, вітряним і холодним, вдень температура повітря буде коливатися близько +12 градусів.

Джерело