Ветеран АТО: “Хочу звернутися до всіх, хто просить не нагнітати і допомогти Зеленському, адже Україна у нас одна”

Популярний блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас в своєму блозі пише про те, що він особисто не може зрозуміти тезу, яка поширюється в мережі. Теза про те, що “президенту Зеленському треба допомогти, не треба нагнітати. Україна у нас одна!”.

Валерій Прозапас зазначає, у кожного, хто поширює подібні месиджі, хотілося б запитати, в чому саме потрібна допомога Зеленському, в яких конкретно заявлених цілях, крім “зробити їх разом?” Можливо, потрібна допомога, в прогинах перед Путіним, в ігноруванні втрат на війні, в договорняках Богдана-Портнова, в хамстві як стилі управління? Також цікаво, в чому не потрібно нагнітати? Можливо, в призначеннях “кварталівців” на генеральські посади, в “переписуванні бізнесу” на дружину Разумкова, в цілеспрямованій роботі на руйнування іміджу ЗСУ, в ручному управлінні судами і реабілітації сепаратистів.

Ветеран АТО зазначає, на превеликий жаль доводиться усвідомити, що Україна у нас не”одна”, вона різна. Янукович теж будував Україну. Як і, наприклад, Каганович колись. Свою справу робити треба, якщо воно є, а не намагатися в необільшовизмі шукати щось позитивне, адже проходили не раз.

джерело