Ветерана вкyсuв oтрyйнuй пaвyк, коли той oбрiзaв виноград: Йому aмпyтyвaлu обидві ноги (Фото)

У Дніпрі ветерана Афганістану Станіслава Бойка вкусив невідомий отруйний павук. Чоловіка доставили в лікарню, де медики провели екстрену операцію і ампутували постраждалому обидві ноги.

Інцидент стався, коли Бойко обрізав на дачі виноград. Про це повідомили на фейсбук-сторінці «Нікополь Феросплавний».

Деталі інциденту

Після того, як чоловіка вкусив невідомий отруйний павук, його негайно перевезли з Нікополя в Дніпро, в реанімаційне відділення лікарні Мечникова. Лікарі ухвалили рішення провести екстрену операцію з ампутації обох ніг.

Наш колега, учасник бойових дій в Афганістані, ветеран прикордонних військ, який пропрацював на нашому підприємстві приблизно 20 років, Станіслав Бойко зараз дуже потребує нашої з вами підтримки,
– зазначив голова ради ветеранів війни в Афганістані Василь Дашко.

Він також закликав колег ветерана, а також інших небайдужих жителів допомогти сім’ї потерпілого.

Що вважають біологи

На думку біолога з Нікополя Сергія Торопа, українця міг вкусити жовтосумний колючий павук Cheiracanthium punctorium. Це невеликі, максимум 1,5 сантиметра в довжину, проте дуже отруйні павуки.

За повідомленням місцевого біолога й історика Сергія Торопа, на півдні України у зв’язку з глобальним потеплінням помічений жовтосумний колючий павук, укус якого не є смертельним, але здатний викликати сильну алергічну реакцію. Він вважається найбільш отруйним з 25 представників роду Хеїракантіум, що мешкають у Європі.