ВІДЕО. “ЧОМУ, ВИ, НЕ ЗДАЛИ ВОЛОССЯ ТА НІГТІ?” КАНДИДАТА У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗНЕНАЦЬКА ЗАСТАЛИ У ПАРИЖСЬКОМУ РЕСТОРАНІ

Знімальна група НОВИН УКРАЇНИ заселилась до парижського готелю де зупинився Володимир Зеленський. Кандидат у Президенти був дещо здивований побачити співгромадян в Хаяті. Зрештою він обіцяє дати велике інтерв’ю.

НОВИНИ УКРАЇНИ

Нагадаємо, чинний глава держави, кандидат у Президенти України Петро Порошенко записав відеозвернення до свого опонента Володимира Зеленського із закликом прийти на дебати на НСК “Олімпійський” 14 квітня. Відео з’явилося на його офіційній сторінці у Facebook.

“Володимире Олександровичу, спілкування з виборцями важливіше, ніж вихідні у Парижі. І не ховайтеся від виборців, не втікайте від преси, не бійтеся опонента, не кидайте трубку, повертайтеся, прилітайте, поговоріть нарешті з людьми”, – наголосив він.

Після цього Порошенко зазначив, що чекатиме на Зеленського на дебати у неділю, 14 квітня, на стадіоні “Олімпійський”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !