Відео. Патрульні у Дніпрі зупинили Range Rover генерала МВС. Вони і подумати не могли чим завершиться істрорія

Співробітники патрульної поліції зупинили за порушення правил дорожнього руху машину глави УВС Дніпропетровської області – генерала Віталія Глуховеря, в результаті чого самих правоохоронців на місці затримав озброєний підрозділ МВС “Корд”. Відповідне відео з’явилося в розпорядженні видання “Страна“.

За даними наших джерел видання, відео, зроблене рано вранці 12 вересня минулого року, ретельно приховувалося керівництвом УВС. Як видно на записі, зупинений водій відмовився пред’являти свої документи і вступив в суперечку з представниками патрульної поліції, пояснивши непокору тим, що це – машина генерала Глуховеря.

Патрульні, в свою чергу, пояснили водієві, що мало місце порушення правил дорожнього руху. При цьому чоловік не мав при собі оперативного талона, який дозволяє безперешкодно порушувати правила дорожнього руху при веденні оперативно-розшукової діяльності. У момент, поки йшов розгляд, несподівано під’їжджає озброєний підрозділ МВС “Корд” і заарештовує патрульних.

Потім співробітників поліції відвезли в кабінет Глуховеря, де вони пояснили ситуацію з зупинкою автомобіля. Вони пояснили, що зупинили порушника і не дивилися, чия машина. На що Глуховеря відповів, що зараз прийде командир і буде з ними розбиратися.