Відео. “Приїжджали там якісь гуси!” Сепаратист з Бердичева, який напав на ветерана АТО зробив нахабну заяву

Бердичівський бандит Артур Сороченко на прізвисько Квадрат, який нещодавно побив ветерана АТО за те, що він сказав, що воював проти російських найманців на Донбасі, тепер обіцяє знайти і покарати азовців, які нібито його шукали.

Відео з погрозами Сороченко опублікував Іса Українець у Facebook.

Додати

“Приїжджали там якісь гуси сьогодні туди, де я вже давно не живу і нібито мене шукали. Зараз вже двох тих гусей, що приїжджали, є адреси. За фінансову винагороду де живуть, куди ходять, де працюють, щоб це було. Будемо притягувати їх тут на стримі, вони будуть нести відповідальність”, – заявив Сороченко.

За його словами, бійці “Азова” шукали його, і тепер він хоче дізнатися про них повну інформацію за фінансову винагороду. Також Сороченко розповів, що вони нібито прийшли до дівчини з дитиною і розповідали, що хочуть помститися йому.

“Люди, які цього дійсно хочуть, роблять це, і роблять вони це тихо і красиво, а не кричать про це. Потім, коли ви почнете просто сумувати, вас почнуть калічити, стріляти в під’їзді по одному”, – сказав бандит. Він додав, що нібито одного азовця вже знайшли і збираються його “кошмарити”.

Нагадаємо, в Бердичеві (Житомирська область) раніше судимий бандит побив ветерана АТО за його слова про те, що він воював проти російських найманців.