Відео. “Українці заборонили кримчанам користуватися російською водою з російської ж річки!” Пропагандист Попов на РосТВ влаштував істерику

Водна блокада України анексованого Криму в черговий раз стала приводом для обурення у російських пропагандистів, зокрема, скандальний ведучий ток-шоу «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» видав фейк про те, що річка Дніпро споконвічно російська.

«Українці заборонили кримчанам користуватися російською водою з російської ж річки! Українська влада, яка уявила себе володарями річок і каналів, до такої міри захопилися водної блокадою нашого Криму, що взагалі забули, що велика ріка Дніпро крізь ліси і гори мчить свої води в Україні з території Смоленської області через наших братів білорусів », – видав соратник путінського режиму.

Далі Попов почав недоречно жартувати про анексію і зазначив, що у окупантів нібито є повне право користуватися українськими водними ресурсами.

«Хочу просто нагадати братам-українцям, що Смоленськ був, якщо вже йти по стопах української влади, анексований князем Олегом ще в 882 році. Відповідно, Крим має абсолютно законне право на поставку здавна російської дніпровської води », – нахабно видав пропагандист.

джерело