Відео. “Ви зря сюди прийшли:” Зеленський переконав нардера від НФ знайти 175 млн на дороги

Президент Володимир Зеленський під час робочого візиту в Івано-Франківськ переконав нардепа від «Народного фронту» Андрія Іванчука, який переміг на 88 виборчому окрузі, знайти 175 млн грн на ремонт доріг до села Космач, передає канал 112.

«Можна таке питання. Я ось тут бачу пана Іванчука, добрий день. Ви стали депутатом, я чув. Ви даремно сюди прийшли. 175 млн … ви ж з цих країв? Ви ж тут народилися? Ви ж з Коломиї? Дуже добре. Дивіться, 175 млн грн є?», – звернувся президент до Іванчука в залі облради.

Нардеп відповів йому, що гроші потрібно шукати з державного бюджету.

«При чому тут бюджет? Ви ж від нього вже відрізані, ви ж в курсі. 175 млн можете допомогти? Просто таке чоловіче питання. Дійсно у нас немає такого бюджету, щоб побудувати зараз всі дороги, але ми хочемо допомогти людям. Ви мажоритарник, вас переобрали. Ви можете знайти 175 млн? Допомогти», – продовжував просити Зеленський.

Він зазначив, що 175 млн грн «це нічого».

«Я можу назвати прізвища людей, яких ви знаєте і в яких ці гроші є. На вечерю, на обід і на сніданок. Допоможіть … журналісти знімають, вам поважатимуть. Допоможете? 175 млн! Домовилися! Одне, я тільки прошу вас, якщо ви мене обдурите … я дам всі ваші телефони і адреси всім селянам того міста, і вони до вас прийдуть, не приїдуть, а прийдуть, тому що дороги немає», – в жартівливій формі пригрозив президент.

Іванчук погодився і зазначив, що нікого не обманює. Зеленський урочисто додав: «Питання вирішили!».