Відео. “Зеленский ого-го и ещё по круче Порошенко” Скабєєва і Ко бісяться через затримання танкера РФ

Одіозна пропагандиста Кремля Ольга Скабєєва влаштувала істерику, назвавши Україну часів президентства Володимира Зеленського загрозою для Російської Федерації. У прямому ефірі пропагандистського каналу “Росія 1” на політичному шоу “60 хвилин”  Ольга Скабєєва видала нову порцію брехні перемішавши факти про затримання танкера РФ в Ізмаїлі.

Зокрема,  кремлівська псведожурналістка заявила, що Зеленський тепер становить потенційну загрозу для Російської Федерації, тобто причиною істерики на “Росія 1” став саме той факт, що наказ на  затримання російського судна співробітникам СБУ віддавав особисто президент України Володимир Зеленський.

Після того російськи “експерти” які були присутніми у студії почали  розповідати що з Зеленським все ясно, та що Україна за президенства Зеленського не змінить свого курсу.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

джерело