Відмінне підживлення для ваших огірків, щоб збільшити урожай в кілька разів

Пропонуємо до вашої уваги статтю, в якій розповімо вам про підживлення огірків на вашій ділянці.

Погодьтеся, не знайдеться такого дачника, який не вирощує огірки на своїй ділянці. Цей чудовий овоч гарний як в свіжому, так і в консервованому вигляді. Кожен городник, віддаючи багато сил своїм грядках, мріє отримати з них велику кількість плодів. Але не потрібно забувати, що великі врожаї забезпечить своєчасна і правильна підгодівля огірків

Ідеальна підживлення для огірків

Хороший урожай на виснаженому грунті, позбавленому поживних речовин, отримати неможливо. Навіть при регулярному поливі і прополці без необхідних мікроелементів, які сприяють зростанню і розвитку рослини, можуть опадати зав’язі, деформуватися плоди, жовтіти листя, передчасно старіти батоги і з’являтися багато пустоцвіту.

Пам’ятка!

Крім вологи і тепла огірки потребують повноцінного харчування.

Поживне меню для огірків

Під час росту і плодоношення огірки мають потребу в азоті, фосфорі і калії. Ці мікроелементи значно покращують смакові якості плодів, є будівельним матеріалом для утворення зав’язей і їх зростання.

Пам’ятка!

Правильне поєднання поживних компонентів і дотримання термінів підгодівлі огірків приведуть до отримання відмінних урожаїв і тривалого періоду плодоношення.

Чим потрібно підгодувати огірки?

Не обов’язково застосовувати дорогі покупні добрива. Досвід садівників доводить ефективність застосування натуральних народних засобів.

Найдоступнішою підгодівлею для огірків є деревний попіл, який містить в складі не тільки велику кількість калію, а й безліч інших корисних речовин для стабільного зростання і плодоношення улюбленого всіма овоча.

Сухои попілом посипте навколо кущиків перед поливом, а попільним розчином, навпаки, підгодуйте після поливу.

Попільний розчин готується з розрахунку 1 кг попілу на 10 л води, який потрібно настояти протягом декількох днів, періодично помішуючи.

Корисна дріжджова і рослинна підгодівля

При нестачі світла і тепла дріжджова підгодівля підвищує витривалість огірочків і зміцнює їх кореневу систему, сприяє появі зав’язі, стимулює ріст плодів, підвищуючи врожайність.

Незамінною підгодівлею для огірків є поживна суміш, приготована з соковитої скошеної трави. Для отримання корисного складу свіжу траву помістіть в поліетиленовий пакет чорного кольору, щільно закрийте і залиште на сонці.

Протягом двох днів відбудеться процес розкладання, а шкідливі бактерії загинуть. Після цього помістіть траву в ємність і залийте теплою водою для бродіння. Після двох годин розчин готовий для поливу.

Досить 1 літра під кожен кущик для того, щоб він “ожив” після такого “чаювання”.

Коренева система огірків знаходиться в верхньому шарі ґрунту, тому раціонально замульчувати огіркові кущі залишками трави. Коріння отримають достатню кількість додаткової їжі від цієї “заварки”. Найінтенсивніший ріст огірків відбувається в нічний час, значить, підгодівлю огірків найкраще проводити ввечері.

Дотримуйтесь вищенаведених рекомендацій, щоб щбільшити свій урожай огірків.