Відправити на Донбас її дітей! Українці накинулися на Марину Порошенко! Гримить скандал!

Новина про те, що культурний фонд України, який очолює дружина екс-президента Марина Порошенко, виділив майже 9 млн гривень на зйомки картини про війну на Донбасі, шокувала багатьох українців. 

Йдеться про комедію “Котик з палаючими очима”, прем’єрний показ якої запланований на жовтень поточного року. Режисером картини виступить Володимир Тихий

На сайті культурного фонду йдеться про те, що нова комедія повинна допомогти українцям «позбутися від травм війни, придбати нові виміри героїки, тому що, незважаючи на всі труднощі, український народ зупинив військову агресію набагато  потужнышого і підступного ворога».

При цьому раніше ця комедія виграла конкурс Держкіно, і додатково на її зйомки буде витрачено ще понад 7 млн гривень. Таким чином, всього на створення фільму виділили 16 мільйонів гривень.

Також Фонд Марини Порошенко профінансував майже 15 мільйонів гривень на зйомки фільму «Я працюю на кладовищі” , який знімається за сценарієм автора однойменної книги Павла Белянського.

У тизері фільму, який опублікували його творці, в кінці виражена “окрема подяка бренду “SVA STONE”. Відразу після неї повідомляється, що проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. Під брендом “SVA STONE” продається одяг, популярний у праворадикальних угрупувань, разом з відповідною символікою.

У мережі припустили, що завдяки фінансуванню через фонд, керований Мариною Порошенко, йде реклама бренду, популярного в ультраправих.

Також користувачі соцмереж вважають таке фінансування дерибаном бюджету України, і здивовані, як у стані війни можна знімати комедію про Донбас.ЧИТАЙТЕ:

“Може бути, пора вже відправити на Донбас дітей Порошенка?”, “Я не можу повірити в цю новину, такого не може бути”, “Ця новина свідчить про те, що 5 років Україною керував президент, який дірвався до влади на крові”, – пишуть користувачі.

Цікаво, що згідно зі звітом фонду, найбільша кількість заявок на отримання грантів були отримані з Києва. На другому місці опинився Львів.

З числа львівських одержувачів грантів найбільшу суму 2,8 млн отримає фестиваль середньовічної культури “Тустань”. Згідно з даними реєстру юридичних осіб, одним із трьох засновників організації “Тустань”, якому будуть даватися гроші, є Андрій Парубій – нинішній спікер Верховної Ради.

Джерело