“Віктор з лишніми кілограмами і Оксана без вражаючого декольте”: А ви бачили весільні фото Медведчука і Марченко, просто не впізнати

За кожним успішним чоловіком завжди стоїть жінка, а за політиком – це ще й молода жінка. Вітчизняні політичні діячі все частіше заради молодих красунь залишають жінок і дітей. І навіть після багатьох років спільного життя.

Вони не лише створюють нову родину, а й нових самих себе. Вони починають займатись тим, чим ніколи не займались і не цікавились (наприклад спортом). Пише korupciya.com

Не винятком є і Віктор Медведчук, який у 2003 році одружився втретє. Як всі вже знають його обраницею стала молода українська телеведуча Оксана Марченко.

Їхня зустріч була цілком випадковою на сходах Палацу “Україна”. І ця зустріч стала доленосною. Заради Оксани Віктор покинув дружину і не пошкодував.

Після 4 років стосунків вони одружились. Їхнє весілля – це була головна подія в країні у 2003 році. Про нього говорили усі. І як говорили ЗМІ – ще не було в країні такого великосвітського весілля за усіма правилами. Спочатку інтрига, потім неймовірне вінчання у церкві, будинок біля моря і медовий місяць на яхті.

Для вінчання вони обрали Фороську церкву, на торжестві були присутні тодішній президент Леонід Кучма, прем’єр-міністр Віктор Янукович, друзі Григорій Суркіс, Ринат Ахметов, Віктор Пінчук та інші.

Виглядали молодята просто чудово. Він – у чорному класичному костюмі з білою краваткою з помітно лишньою вагою, проте з усмішкою на обличчі. Вона – у класичній весільній сукні, рукава якої обшиті кружевом і що важливо без декольте. На шиї в Оксани було громіздке кольє і такі ж сережки. Волосся вона розпустила.

На весільних фото Марченко чітко видно, що на момент заміжжя у неї ще не було її вражаючого декольте, яке вона не раз демонструвала в ефірі “Україна має талант” чи “Х-фактор”.

Сьогодні вони одна з найкрасивіших пар українського бомонду. Про них часто пишуть українські (і не тільки) ЗМІ. Вони виховують дочку Дашу і як не раз говорила Оксана, після стількох років спільного життя романтики в їхніх стосунках не поменшало.