Володя я від тебе в ш0ці! Щ0йно Тимошенко звернулась до Зеленського з несподіванuми словами..

Діюча реформа охорони здоров’я – це не реформа, а система щодо зменшення чисельності населення. Про це в ефірі програми заявила кандидат в президенти Юлія Тимошенко.

«Ми абсолютно точно потурбуємося про наших пенсіонерів і ми зробимо все, щоб у нас було сучасна освіта, сучасна медицина. І для мене трохи ш0ком було те, що Володимир Зеленський заявив, що він підтримує цю реформу охорони здоров’я і пані Уляну Супрун », – заявила політик.

Також вона додала, що зараз Україна втрачає щороку кілька сотень тисяч чоловік, все через погано народжуваності.

«Те, що з нас зараз робить – це не реформа охорони здоров’я. Це по суті зменшення чисельності українців в Україні. І як тільки ми це підтримаємо, а не впровадимо правильну, європейську систему медичного обов’язкового страхування, ми будемо мати і далі, як сьогодні в два рази більшу смертність ніж народжуваність в Україні. І ми будемо втрачати щороку, як зараз, 250 тисяч чоловік, в слідстві того, що народжуваність нижче sмертності.

І тому я хотіла б просто порадити Володі Зеленському категорично переглянути його позиції щодо підтримки реформи охорони здоров’я, щодо підтримки збереження тарифів, як він сказав і з підтримки того фінансового і економічного курсу, який зараз йде. Нам потрібні професійні зміни, які передбачені новим курсом України », – додала вона.

Джерело