“Вони жили як…”: Невістка Порошенка розповіла про те, як насправді живе родина президента

Юлія Порошенко заявила, що з новим прізвищем їй простіше жити не стало, а до обрання свекра президентом молодші сестри і брат її чоловіка ходили з розбитими телефонами старих моделей, передає Корупція.Інфо.

«Простіше точно не стало», – заявила Юлія Порошенко, відповідаючи на питання «Вам прізвище нове допомагає чи заважає? Жити з новим прізвищем стало легше чи складніше? »

«Я не хочу, щоб це звучало пафосно, – заявила вона. – Але скажу як є: п’ять років тому, коли я тільки вийшла заміж за Олексія (тоді ще Петро Олексійович не був президентом), було дуже багато стереотипів щодо способу життя багатих людей. І я абсолютно була вражена відношенням цих людей до речей, до грошей, до витрат. Наприклад, молодші сестри і брат Олексія ходили з розбитими телефонами старих моделей. Причому ставлення було таке: ви розбили, тепер ходите з розбитими ».

«Вони жили, як звичайні люди, – запевняє Юлія. – Мені в цьому плані було дуже легко увійти в цю сім’ю, було відчуття, що у нас одні цінності, ніякого снобізму і мажорства я не побачила ».