Всі знають чим це закінчиться. Розлючений Зеленський виступив із розгромною заявою. Не просити!

Президент Володимир Зеленський заявив, що олігарх Віктор Пінчук нічого у нього не просив за допомогу у тому, щоб переконати Леоніда Кучму очолити Тристоронню контактну групу у Мінську.

Про це йдеться у розслідуванні «Пін-код до влади» програми «Схеми: корупція в деталях».

Журналісти запитали у президента, чи озвучував йому олігарх Пінчук умови, на яких він погодиться переконувати Кучму представляти Україну на перемовинах у Мінську.

Зокрема, на питання, навіщо це Пінчуку і чи просив він щось взамін, Зеленський відповів, що нічого не просив.

«ВСІ ЗНАЮТЬ, ЩО НІХТО У МЕНЕ НІЧОГО НЕ ПРОСИТЬ. ВСІ ЗНАЮТЬ, ЧИМ ЦЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ», – СКАЗАВ ВІН.

На уточнення, чи Пінчук просто сидів поряд і допомагав вмовляти Кучму, президент зазначив: «Так і є. Це є правда».

Журналістів запитали, які аргументи у нього були.

«ЩО ЦЕ ТРЕБА ДЕРЖАВІ – І ВСЕ. А ЯКІ У НЬОГО МОЖУТЬ БУТИ АРГУМЕНТИ?», – ДОДАВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Нагадаємо, Повідомлялося, що ввечері 31 травня олігарх Віктор Пінчук непублічно відвідував Адміністрацію президента Володимира Зеленського. В АП згодом повідомили, що олігарх Віктор Пінчук відвідував Адміністрацію президента разом з екс-президентом Леонідом Кучмою для консультацій з приводу призначення Кучми представником в Тристоронній контактній групі від України. 3 червня президент Володимир Зеленський повернув до переговорів Мінського процесу другого президента України Леоніда Кучму.

Також, варто зазначити, що Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Президент США привітав Україну з успішним проведенням вільних і демократичних парламентських виборів і Володимира Зеленського – з упевненою перемогою партії «Слуга Народу».

Дональд Трамп висловив переконання, що оновлена українська влада зможе швидко покращити імідж України, завершити розслідування корупційних справ, які стримували взаємодію між Україною та США.

Він також підтвердив незмінну підтримку з боку США суверенітету та територіальної цілісності України й готовність американської сторони всебічно сприяти реалізації масштабної програми реформ у нашій країні.

Володимир Зеленський подякував Дональду Трампу за лідерство США у збереженні та посиленні санкційного тиску на Росію.

Президенти домовилися предметно обговорити практичні питання українсько-американської взаємодії під час візиту Володимира Зеленського до США.

джерело