Всі звинувачення знято: українські морякu вже повертаються додому

В Греції знято звинувачення з двох українських моряків, які входили в екіпаж судна Andromeda. Як відомо, їх заарештували ще в 2017 році і звинуватили у контрабанді вибухівки. Про це стало відомо з повідомлення в українському посольстві.

Згідно з опублікованою інформацією, 7 березня Центральний міський суд Пірея зняв всі звинувачення у справі судна Andromeda, а також всіх членів його екіпажу. У посольстві розповіли: “Зокрема, два українських моряка Олексій Слєпнєв і Сергій Константинов – капітан і старший помічник вказаного судна – після залагодження всіх формальностей повернуться на Батьківщину найближчим часом”.

Варто нагадати, що члени екіпажу судна були арештовані ще в січні 2017 року за підозрою в серйозному злочині – нелегальному перевезенні вибухових матеріалів (410 тонн вибухівки і детонаторів). Слідство по справі тривало протягом 10 місяців, а сам судовий процес – понад п’ять місяців.

Судових засідань відбулося 11 в цілому. Екіпаж судна складався з албанця, п’яти індійців і двох наших співвітчизників. Один з них проживає в місті Ізмаїл Одеської області, а другий – в Одесі.

Джерело