Всього одна рослина, яка є в кожному саду чи городі, може врятувати Ваше життя за хвилину, але не всі люди знають, як її використовувати!

Коли ми говоримо про лейкемію, то всі ми думаємо в першу чергу про лікарські засоби і хіміотерапії, а також про нещастя і низьку якість життя.

Але в цій статті ми розповімо вам про засіб з кореня кульбаби, і чим він може допомогти людям, які борються з лейкемією.

Згідно з останніми дослідженнями, корінь кульбаби є цитотоксичним для трьох типів клітин лейкемії людини, вбиває до 96% клітин вже через 48 годин!

Виникає питання: чи дійсно це працює? У онколога Кароліни Хемм була літньою пацієнткою, яка страждала від дуже агресивну форму лейкемії. У неї не було ніякого прогресу, коли вона проходила лікування за допомогою хіміотерапії, тому лікар запропонував їй розпочати використовувати природну терапію, в основі якої був корінь кульбаби.

Чай з кульбаби діє дуже швидко і впливає таким чином, що ракові клітини розпадаються протягом 48 годин, дозволяючи утворюватися новим здоровим клітинам.

Д-р Хемм зв’язалася з біохіміком в Університеті Віндзора, який провів дослідження разом зі своїми учнями, в яких вони зібрали клітини крові 9 різних пацієнтів, які вживали екстракт кореня кульбаби та застосував його на кілька осередків. Через 24 години ракові клітини були вбиті. «Він убив клітини дуже вибірково; він убив тільки ракові клітини, «сказав Панді. «Здорові клітини не вмирають».

Властивості цієї рослини
Інші дослідження виявили, що екстракт кульбаби може мати потенційно активною речовиною, ефективним засобом проти раку, меланоми, а також передміхурової залози і раку молочної залози.

Це не дивно, тому що екстракт кореня кульбаби використовувався протягом багатьох століть в якості ефективного лікування в традиційній народній медицині.